Czołowe zderzenie Audi i Skody na DW 235. Kierowcy z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala

2020-01-02 12:19 Jan Guss-Gasiński
Czołowe zderzenie Audi i Skody
Autor: Policja Czołowe zderzenie Audi i Skody

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Audi i Skoda doszło na drodze wojewódzkiej nr 235, niedaleko miejscowości Wyrówno (woj. pomorskie). Na miejscu pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, którzy szybko ustalili, co było przyczyną wypadku. Kierowcy obydwu aut zostali przetransportowani do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 30 grudnia przed godziną 10.00 na drodze wojewódzkiej nr 235 w miejscowości Wyrówno. Dyżurny skierował na miejsce wypadku policjantów drogówki. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, zrobili zdjęcia oraz sporządzili szkic sytuacyjny.

Sprawdź: Okłamał urzędników i zignorował sądowy zakaz. 57-latek został złapany na gorącym uczynku

Po chwili mundurowi ustalili okoliczności i przebieg zdarzenia. Wynika z nich, że 30-letni kierowca Audi A3 - mieszkaniec powiatu starogardzkiego — z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z samochodem marki Skoda Felicia, którym kierował 73-letni mężczyzna. Obydwaj uczestnicy wypadku z poważnymi obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala w Kościerzynie.

Czołowe zderzenie Audi i Skody
Autor: Policja Czołowe zderzenie Audi i Skody
Najnowsze