Fighter wagi lekkiej lubi GRUBE fury. Autami TEJ marki wozi się Grzegorz Szulakowski - ZDJĘCIA

2021-03-01 15:37 xDrive

Wygląda na to, że zawodnik wagi lekkiej lubi "grube" fury jednej, konkretnej marki. Grzegorz "Szuli" Szulakowski chętnie pokazuje swoje auta na Instagramie, a z postów na jego profilu możemy dowiedzieć się, że lubuje się w marce spod znaku czterech pierścieni. Jakie Audi sportowiec ma w swoim garażu?

Zawodnik MMA wagi lekkiej, Grzegorz Szulakowski aktywnie korzysta z Instagrama i dzieli się zdjęciami ze swoimi fanami. Przeglądając jego konto trudno nie zauważyć, że udostępnia również fotki ze swoimi samochodami. Sportowiec szczególnie lubi markę z Ingolstadt i ma dwa samochody, których grill zdobią cztery pierścienie.

SprawdźZidane, Ramos i Casemiro ZASZALELI najbardziej! Nowe auta piłkarzy klubu Real Madryt - WIDEO, ZDJĘCIA

Były mistrz TFL w wadze lekkiej, na swoim instagramowym koncie uchyla rąbka tajemnicy i możemy się dowiedzieć, że jeździ m.in. Audi A5 Coupe. Dwudrzwiowe, czarne A5 było oklejone tak, by nie było wątpliwości, kto jest jego właścicielem. Na przednim, charakterystycznym dla Audi grillu na próżno szukać emblematu quattro, co sugeruje, że wóz Szuliego to przednionapędowa wersja. Na jednym ze zdjęć widać również fragment kokpitu A5 i prędkościomierz wyskalowany w milach. Samochód jest więc najprawdopodobniej sprowadzony z USA.

Nie tylko A5

Na Audi A5 się jednak nie kończy. Grzegorz Szulakowski ma również Audi Q7, którym pierwszy raz pochwalił się rok temu. SUV pierwszej generacji, którego widać na zdjęciu to model sprzed liftingu, a więc wyprodukowany między 2005 a 2009 rokiem. Dzielący płytę podłogową z Volkswagenem Touaregiem i Porsche Cayenne wóz to dziś niedrogi w zakupie, ale kosztowny w obsłudze samochód. 

Szuli jest fanem nie tylko czterech, ale i dwóch kółek. Na jednym ze zdjęć siedzi bowiem na motocyklu Yamaha. Szosowa maszyna stoi obok jego Audi A5 i prezentuje się doskonale. Model MT-09 to typowy naked, który nadaje się do miejskich podróży i można na nim usiąść w nieco bardziej zrelaksowanej pozycji niż na ścigaczu.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze