Takim CACKIEM jeździ Joanna Krupa! Jest OGROMNY, luksusowy i nieprzyzwoicie MOCNY - ZDJĘCIA

2021-02-25 13:42 CLS

Blask fleszy, wybiegi modowe i najbardziej prestiżowe pokazy mody. Wszystko to jest nieodłączną częścią życia Joanny Krupy. Równie wielką rolę dla modelki odgrywają luksusowe, nietuzinkowe fury. Jurorka Top Model nigdy nie kryła swojego zamiłowania do sportowych maszyn. Wielokrotnie widzieliśmy ją w samochodach marki Ferrari, Lamborghini, Porsche czy Audi. Czym jeździ teraz? Po ulicach Los Angeles przemieszcza się ogromnym i mocarnym brytyjskim cackiem! Co to za bryka?

Samochody, których moc i osiągi przyprawiają o zawroty głowy, to dla Joanny Krupy żadna nowość. Modelka już od pierwszych dni swojej kariery miała przyjemność obcować z mocarnymi wozami. Motoryzacja jej jest bardzo bliska, o czym świadczy fakt, że miała już na drogach kilka nieciekawych przygód. Jednego razu ktoś uszkodził jej samochód w centrum miasta, później utknęła w zaspie śniegu, a jeszcze innym razem uczestniczyła w kolizji z TIR-em. Warto jednak zaznaczyć, że przyczyną tych sytuacji nigdy nie było brawurowe zachowanie Joanny za "kółkiem".

Sprawdź: Czym jeździ ślubna ekspertka? Izabela Janachowska-Jabłońska ma obrzydliwie drogiego Maybacha

Joanna Krupa wysiada z Range Rovera
Autor: Eastnews Joanna Krupa wysiada z Range Rovera

Luksusowe i najszybsze

świecie modelka, a także prowadząca program Top Model, na co dzień podróżuje najszybszymi i bardzo luksusowymi samochodami. Ostatnio została przyłapana w Los Angeles za kierownicą mocarnego i bardzo luksusowego brytyjskiego SUV-a. Tego dnia Joanna wyruszyła na miasto nieprzyzwoicie drogim Range Roverem Sport. Ten ogromny i niesamowicie wygodny gigant modelki wyróżnia się na drogach matowym, czarnym lakierem, wielkimi 20-calowymi felgami i czerwonymi zaciskami hamulcowymi.

Zobacz: W jakim aucie miał wypadek Tiger Woods? To rzadki luksusowy SUV - ZDJĘCIA

Jeden z największych modeli oferowanych przez Land Rovera występuje z 3-litrowymi jednostkami benzynowymi (od 300 do 400 KM), 3-litrowymi motorami wysokoprężnymi (od 250 do 350 KM), a także hybrydowymi, 4-cylindrowymi silnikami o pojemności 2-litrów, które wspomaga silnik elektryczny (404 KM). W gamie modelowej znajduje się również potężny motor V8 o pojemności 5-litrów. Ta bestia jest zarezerwowana wyłącznie dla wersji SVR, która rozwija moc 525 lub 575 KM. Ceny modelu Range Rover Sport startują w Polsce od ponad 300 tys. złotych.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze