Czym jeździ ślubna ekspertka? Izabela Janachowska-Jabłońska ma obrzydliwie drogiego Maybacha

2021-02-25 10:53 xDrive

Kilka lat temu zakończyła karierę tancerki i zajęła się branżą ślubną. Izabela Janachowska-Jabłońska jeździ na tylnej kanapie samochodu, którym do ślubów jeżdżą najbogatsi! To niemal 5,5-metrowy Mercedes-Maybach, z bajecznymi luksusami w środku!

Niektórzy takim wozem jeżdżą do ślubu, a Izabela Janachowska-Jabłońska może się nim poruszać na co dzień! To limuzyna, którą jeżdżą tylko najbogatsi, a jego 5,5-metrowe nadwozie skrywa masę luksusów i dodatków, które gwarantują komfort z najwyższej półki. Co to za samochód?

SprawdźTakiego DZIKA ma Mateusz Gessler! Jak przesadzi, będzie musiał DALEKO zasuwać po traktor - ZDJĘCIA

Można o nim powiedzieć "bezkompromisowy". To Mercedes-Maybach S600 z 12-cylindrowym silnikiem pod maską. Potężna jednostka ma tylko delikatnie mruczeć i zapewniać najlepsze osiągi. Najważniejszy jest komfort jazdy i izolacja od świata zewnętrznego. Zobaczcie tylko, jak grube są drzwi tego auta!

Izabela Janachowska-Jabłońska jeździ Maybachem
Autor: AKPA Izabela Janachowska-Jabłońska jeździ Maybachem

Limuzyna, do której wsiada Izabela Janachowska-Jabłońska ma dwa osobne fotele z tyłu, a każdy z nich gwarantuje komfort, o jakim w innych autach można tylko pomarzyć. Taki Maybach konkuruje z najbardziej luksusowymi markami świata - Rolls Roycem i Bentleyem.

W cenniku znalazły się opcje takie jak kieliszki do szampana i lodówka

Na liście opcjonalnego wyposażenia takiego wozu znalazły się dodatki takie jak lodówka i kryształowe kieliszki do szampana, dostęp do internetu i telewizji czy ręcznie wykończone, obszyte skórą fotele z miękką poduszką zagłówka. Nawet bez tych rzeczy, Maybach kipi luksusem.

Cena? O nią lepiej nie pytać. Cena takiego Maybacha w salonie bez trudu sięgała miliona złotych i to kilka lat temu! Kwota, którą sprzedawcy życzą sobie za używane, kilkuletnie egzemplarze wynosi najczęściej około 350-400 tysięcy złotych.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze