Nie ma rapu bez motoryzacji! Raper Żabson szaleje za sportowymi samochodami - GALERIA

2021-04-06 14:15 CLS

Mateusz Zawistowski, znany szerzej pod pseudonimem "Żabson" albo "Żaba", to jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów młodego pokolenia. Raper z Opoczna wpiął się na wyżyny w 2018 roku, kiedy ukazał się jego debiutancki album studyjny pt. "To Ziomal". Rok później wydał drugi krążek, zatytułowany "Interziomal", nagrodzony platyną. Raper żyje chwilą, uwielbia złotą biżuterię i szybkie fury. Jakie auta lubi najbardziej?

Mateusz "Żabson" Zawistowski to jeden z najpopularniejszych młodych artystów na polskiej scenie muzycznej. Raper z Opoczna, poza indywidualną twórczością, zasłynął m.in. ze współpracy z Kizo, Quebonafide, czy Borixonem, założycielem Chillwagonu, a wcześniej członkiem Gangu Albanii. Raper, podobnie jak koledzy z branży, ma bzika na punkcie sportowym samochodów. Do jakich fur ciągnie go najbardziej?

Sprawdź: Raper Kizo teraz jeździ TYM! To jedyny samochód z TAKIM silnikiem - ZDJĘCIA

Nie ma rapu bez motoryzacji

Największą sympatią Żabson darzy auta, które potrafią wzbudzić niemałą zazdrość i wywołać gęsią skórkę. Na instagramie młodego rapera nie brakuje zdjęć z nietuzinkowymi furami. Najczęściej możemy zobaczyć Mateusz obok rasowych modeli AMG spod znaku trójramiennej gwiazdy. Przez ręce artysty przewinęła się również elektryczna Tesla Model 3, hybrydowe BMW i8 i sportowy Abarth. Na kilku fotografiach "Żaba" pozuje przy starym, amerykańskim Jeepie Grand Cherokee, Audi 80 Cabrio, Fordzie Coguar i Land Roverze Defender.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze