Dawid Ciemięga kupił Ferrari? Lekarz trolluje antyszczepionkowców na facebooku

2020-09-15 10:53 Maciej Lubczyński
Dawid Ciemięga kupił Ferrari? Lekarz trolluje na facebooku
Autor: Lekarz Dawid Ciemięga - Facebook Dawid Ciemięga kupił Ferrari? Lekarz trolluje na facebooku

Znany z ostrych wypowiedzi pod adresem antyszczepionkowców, lekarz Dawid Ciemięga pochwalił się na Facebooku rzekomym zakupem Ferrari. Kolaż zdjęć wydaje się być żartem wymierzonym w osoby, które zarzucają mu bycie... opłacanym przez Billa Gates'a i koncerny farmaceutyczne.

Lekarz Dawid Ciemięga zasłynął bezwzględnym punktowaniem antyszczepionkowców. Swoją "krucjatę" przeciw nim zaczął już jakiś czas temu, ale epidemia COVID-19 sprawiła, że jego nowym celem stali się Ci, którzy nie wierzą w koronawirusa SARS-CoV-2 i sprzeciwiają się noszeniu maseczek.

Sprawdź: Drogowa masakra w wykonaniu 23-latka w BMW. Skasował 6 pojazdów - WIDEO

Zaczepny ton lekarza na Facebooku objawił się w jego nowym wpisie, w którym chwali się rzekomym zakupem... Ferrari. Wprawne oko od razu zauważy, że kolaż zdjęć wcale nie przedstawia prawdziwego Ferrari. Dawid Ciemięga ironicznie odnosi się w ten sposób do zarzutów antyszczepionkowców, którzy twierdzą, że jest on finansowany przez Billa Gates'a i koncerny farmaceutyczne. Komentarz 

Co widzimy na tym zdjęciu? To Mazda MX-5 trzeciej generacji. Mały roadster, choć pozbawiony dachu i sportowo stylizowany, nie ma nic wspólnego z Ferrari. Kabriolet jest mniejszy, słabszy i przede wszystkim znacznie tańszy od jakiegokolwiek włoskiego supersamochodu.

Mazda MX-5 czyli Miata to popularny wybór wśród miłośników motoryzacji, którzy doceniają ją za fantastyczne prowadzenie, podatność na modyfikacje i dużą, zintegrowaną społeczność.

Najnowsze