Doda jeździ potężnym Mercedesem. Imponujący SUV coupe jest wart krocie! - ZDJĘCIA

Przyłapana podczas załatwiania spraw "na mieście” Doda, w trakcie przemieszczanie się pomiędzy kolejnymi miejscami, porusza się w luksusie i siedzi nieco wyżej od innych. Obecnie wokalistka jeździ potężnym SUV-em coupe marki premium. Co to za Mercedes?

Doda może i zaparkowała samochód na pasie ruchu, ale wcześniej włączyła światła awaryjne. To guzik, który dla wielu kierowców oznacza możliwość parkowania gdziekolwiek - być może dlatego godzinny, niezgodny z przepisami postój uszedł wokalistce na sucho. Sprawy na mieście, Doda załatwiała z pomocą nie byle jakiego wozu. To Mercedes-Benz GLE Coupe. Sportowo stylizowany SUV oferuje nieprzeciętny poziom komfortu.

Testowaliśmy to auto: Mercedes-Benz GLE Coupe 450 AMG 9G-Tronic 4Matic: szpanerska gwiazda

Ile kosztuje Mercedes Dody?

Nie da się jednoznacznie stwierdzić jaką wersją GLE Coupe porusza się gwiazda, ale jeśli mówimy o tym modelu to nie ma tu miejsca na "biedę". Obecna generacja dostępna w salonach, w cenniku startuje z poziomu 356 800 zł. Doda jeździ co prawda poprzednią wersją GLE, ale z pewnością nie jest to tani samochód. Taki, nawet kilkuletni Mercedes to wydatek około 200 000 złotych. 

Doda jeździ potężnym Mercedesem
Autor: Papara 18

Samochód Dody nie jest topową wersją AMG. Oznacza to, że pod maską ma najprawdopodobniej wysokoprężny silnik 3.0 V6 lub benzynowy 3.5 V6. W ofercie był również 4-cylindrowy diesel o pojemności 2.2 litra, ale nie był to szczególnie popularny wybór. 

Ten samochód z pewnością pasuje do gwiazdy. Ten model został zastąpiony kolejną generacją w 2019 roku. Zobacz, jak wypadł w naszym teście: Mercedes-Benz GLE Coupe 450 AMG 9G-Tronic 4Matic: szpanerska gwiazda

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze