Dominik Abus kupuje nowe monstrum? Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" ma na celowniku wielką furę

2021-08-07 16:27

Dominik Abus z telewizyjnego programu TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”, robi podchody do ogromnej fury. Gwiazdor pochwalił się internautom, że zasiadł za sterami nowego monstrum. Wszystko wskazuje na to, że do jego garażu już niebawem dołączy rodzinne i bardzo luksusowe BMW. Jak podkreśla w swoim wpisie, do tej marki ma wielki sentyment. Co to będzie za auto?

Dominik Abus jest z motoryzacją był za pan brat już od małego. W swoim życiu miał już wiele ciekawych samochodów, do których często wraca myślami. Od kiedy zyskał w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" ogromną popularność, przesiadł się do amerykańskiego sportowca, który przyciąga spojrzenia wszystkich na ulicy. Mowa o jego czarnym Corvette C7 ZR1 z pakietem ZTK Peformance, które napędza benzynowy silnik V8 o pojemności 6,2-litra, generujący moc 750 KM i 969 Nm.

Pora na coś większego

Dominik Abus jeździ swoim Corvette przy każdej okazji, ale ponieważ ma tylko dwa miejsca, nie może zabrać na przejażdżkę całej rodziny. Teraz nadeszła pora na coś większego, co może sugerować zdjęcie, którym ostatnio pochwalił się w sieci. Wraz ze swoją ukochaną Abus odwiedził salon BMW, gdzie przetestował największe auto w ofercie niemieckiego producenta.

O jakie auto chodzi? Oczywiście o BMW X7, które opływa luksusem i nie boi się zjechać z asfaltu. Ceny tego modelu startują w Polsce od blisko 420 tys. złotych. Podstawowe wersje może napędzać 3-litrowy silnik benzynowy o mocy 333 KM, bądź 3-litrowy diesel o mocy 340 KM. Niezależnie od wersji, napęd na wszystkie koła jest w standardzie. Czy to będzie nowy wóz Abusa? Fani na pewno dowiedzą się w najbliższym czasie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE