Dziewczyna wypadła przez okno driftującego Forda Mustanga. WIDEO pokazuje, że było o włos od tragedii

2020-04-01 13:40
Wypadła przez okno driftującego samochodu
Autor: urapbureng - LiveLeak Wypadła przez okno driftującego samochodu

Głupota mogła skończyć się tragicznie. Nagranie z USA pokazuje, jak niewiele dzieliło kobietę od śmierci pod kołami samochodu. Gdy kierowca Mustanga kręcił bączki na skrzyżowaniu, jego pasażerka postanowiła wychylić się przez okno.

Ten pomysł mógł skończyć się tragedią. Na nagraniu z rejonu zatoki San Francisco widać, jak kierowca Mustanga kręci bączki na skrzyżowaniu, a dziewczyna która była z nim w samochodzie wychyla się przez okno. Zamarzyły jej się popisy rodem z pokazu drifterów, a niemal zginęła pod kołami auta.

Sprawdź: Pijana 19-latka ucięła sobie drzemkę za kierownicą Audi. Zablokowała drogę krajową

W wyniku działania siły odśrodkowej, kobieta wyleciała przez okno. W zawodach driftingu, zawodnicy często odgrywają numer z wychodzeniem z auta lub siadaniem na otwartych drzwiach. Tu widzimy jednak amatorskie, bezsensowne upalanie Mustanga na drodze publicznej i niezbyt mądrą decyzję pasażerki auta.

Nie wiadomo jak skończyła się cała sytuacja, ale pozostaje mieć nadzieję, że obrażenia ograniczyły się do siniaków i zadrapań, które będą wystarczającą nauczką. Kierowca Mustanga również powinien zastanowić się 2 razy, czy kręcenie bączków na skrzyżowaniu jest dobrym pomysłem.

Najnowsze