Gdy go zatrzymali, wszystko się wydało! Traktorzysta nie powinien tego robić

2021-07-24 11:37
Traktorzysta nie powinien tego robić
Autor: Policja Traktorzysta nie powinien tego robić

Na terenie powiatu lubińskiego w gminie Ścinawa policjanci zatrzymali 35-letniego traktorzystę, którego styl jazdy wzbudzał podejrzenia. Podczas kontroli okazało się, że kierujący nie miało odpowiednich uprawnień, a w organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło na terenie powiatu lubińskiego, kiedy policjanci z lubińskiej komendy patrolowali gminę Ścinawa (woj. dolnośląskie). W końcu dostrzegli kierującego ciągnikiem rolniczym z dwoma przyczepami, którego styl jazdy wskazywał, że może być nietrzeźwy, Funkcjonariusze postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej.

Badanie stanu trzeźwości potwierdziło przypuszczenia mundurowych - 35-letni mieszkaniec gminy Ścinawa, miał w organizmie ponad 1,3 promila alkoholu. Dodatkowo, w trakcie dalszych czynności okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania traktorem. Teraz mężczyzna poniesie konsekwencje swojego zachowania. Grozi mu wysoka grzywna oraz kara nawet do 2 lat więzienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE