Hulajnogą elektryczną pod koła samochodu! NAGRANIE z wypadku wywołuje dreszcze

2021-07-23 16:22
Hulajnogą elektryczną pod koła samochodu
Autor: YouTube/STOP CHAM Hulajnogą elektryczną pod koła samochodu

Rowerzyści i osoby na hulajnogach - nawet przy zachowaniu szczególnej ostrożności ciężko przewidzieć ich następny ruch. Zwłaszcza gdy jadą wzdłuż jezdni w stronę rozpędzonego samochodu. Przekonał się o tym kierowca z Warszawy, któremu pijany delikwent wjechał pod koła samochodu. Całe zdarzenie nagrał wideorejestrator. Kto poniesie konsekwencje?

Do takich sytuacji, jak tej z 20 lipca, dochodzi stosunkowo często. Rowerzyści i osoby podróżujące na hulajnogach są nieprzewidywalne, zwłaszcza, gdy znajdują się pod wpływem alkoholu. Przekonał się o tym kierowca osobówki z Piastowa, któremu pod koła samochodu wjechał pijany mężczyzna. Na skutek zderzenia pieszy wyleciał w powietrze, a następnie z impetem uderzył w betonowy chodnik. Całe zdarzenie nagrał wideorejestrator.

Kto zawinił?

Jak czytamy w opisie filmu, gdy mężczyzna odzyskał przytomność, ruszał rękami i nogami, ale do karetki trafił na noszach. W wyniku wypadku odniósł obrażenia twarzy i uzębienia. Nie chciał się poddać badaniu dlatego został skierowany na pobranie krwi. Kto poniesie konsekwencje? Nagranie jest wystarczającym dowodem, by udowodnić winę pieszego. Jeżeli badanie krwi potwierdzi, że poruszał się na hulajnodze pod wpływem, zostanie ukarany grzywną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE