Gnał jak szalony i przestrzelił zakręt. Kierowca słono zapłaci za drogowe piractwo

Gnał jak szalony, swoją jazdę zarejestrował samochodową kamerką
Autor: Policja w Norfolk Gnał jak szalony, swoją jazdę zarejestrował samochodową kamerką

Kierowca BMW, który pędził na złamanie karku słono zapłaci za swoje decyzje. Swoją jazdę udokumentował samochodowym wideorejestratorem, a nagranie będzie dowodem w sprawie przeciwko niemu. Kierujący gnał w terenie zabudowanym i przecenił swoje możliwości, gdy przyszło mu pokonać pierwszy ostrzejszy zakręt. Świadectwo braku wyobraźni trafiło do sieci.

Samochodowe wideorejestratory zazwyczaj pomagają udowodnić niewinność i dowieść swoich racji przed policją lub w sądzie. Czasami, kamerka rejestruje również bezmyślną i zbyt szybką jazdę nagrywającego. Tak było w przypadku tego kierowcy z Anglii, który na drogach hrabstwa Norfolk gnał jak szalony. W parze z szybką jazdą nie szły jednak umiejętności. Kierujący BMW już na pierwszym ostrzejszym zakręcie wypadł z drogi i uległ wypadkowi.

SprawdźW terenie zabudowanym leciał jak po autostradzie! Pożegnał się z motocyklem na 3 miesiące

Na nagraniu widać drogę wiodącą częściowo przez teren zabudowany. Akcja nagrania dzieje się w Wielkiej Brytanii, ale kierujący nie porusza się wyłącznie po lewej stronie drogi. Kierowca BMW wykorzystuje całą szerokość jezdni, wyprzedzając inne pojazdy, aż w końcu szykując się do skrętu. Pozbawiony wyobraźni mężczyzna prowadzący samochód miał zamiar pokonać łuk linią wyścigową, ale kompletnie się przeliczył.

Wpadł w zakręt z o wiele zbyt dużą prędkością, a jego auto wpadło w poślizg podsterowny, wyjeżdżając przodem z łuku, uderzając w krawężnik i lądując poza drogą. System ratunkowy w jego aucie błyskawicznie wezwał pomoc, nie pozwalając mu ukryć wypadku, który wydarzył się tylko i wyłącznie z powodu głupoty. Nagranie, ku przestrodze udostępniła policja z Norfolk.

Zobacz WIDEO:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze