Jeep zbliża się do swoich 75 urodzin i nigdy nie miał się tak dobrze jak teraz

2015-12-29 5:30

Po asfalcie, ziemi, kamieniach, błocie, skałach magmowych, a nawet po bambusach. Z jazdą po takich nawierzchniach samochody marki Jeep nie mają najmniejszych problemów. Jeep dowiódł tego podczas imprezy "Jeep Experience Days" zorganizowanej na Sycylii, prezentując właściwości amerykańskich terenowych aut w trudnych warunkach.

Kolumna Jeepów przemierzająca sycylijskie bezdroża składała się z 33 samochodów. Wśród aut znalazła się cała aktualna gama: Grand Cherokee, Wrangler, Cherokee i Renegade. Maszyny zostały poddane ekstremalnym testom. Wszystkie z aut były wersjami dla kierowców, którym niestraszne są off-roadowe warunki. Spotkanie na Sycylii było też okazją do zaprezentowania trzech nowych propozycji Jeepa dla modelu Wrangler - wersji Stealth, Sunriser i Black Revenge.

Sprawdź: Jeep Grand Cherokee SRT & Dodge Challenger SRT8: brutale

Rekordowy rok dla marki Jeep

W 2016 roku marka Jeep będzie świętowała swoje 75 urodziny. Popularność samochodów Jeep rośnie z każdym rokiem - tylko w ostatnich 6 latach sprzedaż wzrosła trzykrotnie. W 2014 roku, dzięki wprowadzeniu na rynek nowego Cherokee i Renegade, marka Jeep przekroczyła próg 1 miliona samochodów sprzedanych na świecie. Polski oddział firmy także ma powody do zadowolenia. Rok 2015 okazał się rekordowym w historii dzięki sprzedaży wynoszącej ponad 2,5 tysiąca pojazdów.

Tak jeżdżą terenówki marki Jeep

/źródło wideo: x-news/

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE