Jeździ autem takim, jak mundurowi! Odeta Moro przyłapana w aucie klasy premium - ZDJĘCIA

2021-04-22 13:18 xDrive
Takim autem jeździ Odeta Moro
Autor: AKPA Takim autem jeździ Odeta Moro

Dziennikarka przyjechała dziś do studia telewizji śniadaniowej, które zlokalizowane jest w centrum Warszawy. Na miejsce podjechała furą, na widok której inni kierowcy się pilnują i błyskawicznie potulnieją! Nigdy nie wiadomo bowiem, czy za kółkiem tego wozu nie siedzi policjant... Tak, ten wóz klasy premium jest częstym na naszych drogach, nieoznakowanym radiowozem. O jakim aucie mowa?

Dziennikarka Odeta Moro prowadziła niejeden program śniadaniowy, ale tym razem w studiu zjawiła się w roli gościa. Była żona Michała Figurskiego przyjechała do centrum Warszawy za kierownicą auta, które u niejednego kierowcy budzi... strach. To BMW serii 3 GT - charakterystyczna odmiana serii 3, która charakteryzuje się nadwoziem typu liftback, a naszych drogach może się kojarzyć z nieoznakowanym radiowozem policji.

SprawdźTakim autem Marek Kondrat jeździ po Krakowie! Modny, hybrydowy i praktyczny jak scyzoryk - GALERIA

BMW 3 GT o oznaczeniu kodowym F34 oferuje nieco więcej przestrzeni niż wersja sedan, a dostęp do bagażnika jest ułatwiony. Te praktyczne cechy sprawiły, że model ten ma nietypową linię nadwozia, co nie każdemu się podoba. Pod maską BMW 3 GT znajdziemy popularne jednostki znane z innych wersji "trójki". Najczęściej jest to jednak 2-litrowy diesel o mocy 184 lub 190 KM, lub 2-litrowa "benzyna" generująca 184 KM. W każdej z tych wersji moc BMW jest wystarczająca do sprawnego poruszania, a mimo nieco cięższej sylwetki, 3 GT wciąż prowadzi się jak na prawdziwe BMW przystało.

Samochód, którym jeździ Odeta Moro nie jest już dostępny w salonach. Ostatnie sztuki zostały już sprzedane, a na placach dealerów ustąpiły miejsca nowszej generacji. Na rynku wtórnym bez trudu znajdziemy taki samochód w cenie około 100 000 zł, choć najtańsze egzemplarze można kupić nieco taniej, za 5-cyfrowe kwoty. Wiele zależy od wyposażenia i wersji silnikowej. Pod maską auta dziennikarki pracuje benzynowa jednostka.

BMW serii 3 GT to zupełnie inny samochód niż służbowa fura dziennikarki, która prowadzi program Onet Rano. Rozmowy z gośćmi są bowiem przeprowadzane na pokładzie dużego SUV-a - Volvo XC90.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze