Wstyd! Julia Królikowska zrobiła to z mężem zaraz po ślubie! Wideo szybko zostało usunięte

2021-09-12 15:43
Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak w Porsche 911 Turbo S Cabriolet
Autor: jakub.p.nowak, malgorzata_ok / Instagram Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak wzięli ślub

Julia Królikowska oraz Jakub Piotr Nowak stanęli na ślubnym kobiercu w sobotę 11 września. Po uroczystej mszy świętej rozemocjonowani małżonkowie wsiedli do białego Porsche 911 Turbo S Cabriolet i pomknęli na przyjęcie weselne. Podczas jazdy sportową bryką młoda para zaliczyła wstydliwą wpadkę. O sytuacji nikt by się nie dowiedział, gdyby nie brat panny młodej Antoni Królikowski. Jakub przemknął na czerwonym świetle i złamał prawo, a Antek to wykroczenie nagrał i opublikował w mediach społecznościowych. Wideo zostało już usunięte z instagrama, ale jak to mówią, w sieci nic nie ginie.

Przejazdy na czerwonym świetle, to wykroczenia nagminnie popełniane na polskich drogach. Ignorowanie czerwonego światła szczególnie źle potrafi się kończyć w sąsiedztwie przejść dla pieszych. Takiego zlekceważenia przepisu, nakazującego zatrzymanie się przed czerwonym światłem, dopuścił się Jakub Piotr Nowak, który w sobotę 11 września ożenił się z Julią Królikowską. Świeżo upieczony mąż musiał być mocno podekscytowany faktem opuszczenia stanu kawalerskiego, skoro nie zachował ostrożności i przejechał „na czerwonym” wypożyczonym Porsche 911 Turbo S Cabriolet. Sytuację udokumentował brat panny młodej Antek Królikowski. Na swoim instagramie opublikował wideo, na którym dobrze było widać, jak Jakub łamie przepisy. Na szczęście w tym momencie na przejściu dla pieszych nie znajdował się żaden człowiek. Nagranie zostało z serwisu społecznościowego usunięte.

Jakie konsekwencje grożą za tego typu łamanie podstawowych zasad bezpieczeństwa? Gwałtowne hamowanie na widok żółtego światła i tym samym stworzenie zagrożenia na drodze lub utrudnienie takim zachowaniem jazdy innym uczestnikom ruchu, może zostać ukarane mandatem od 100 do 300 zł oraz 2 punktami karnymi. Przejazd na czerwonym świetle, gdy kierowca miał możliwość bezpiecznego zatrzymania pojazdu, jest karany bardziej dotkliwym mandatem w wysokości od 300 do 500 zł, a do konta kierowcy dochodzi 6 punktów karnych. Aby wystawić mandat policja nie musi przyłapać kierującego na gorącym uczynku - do tego wystarczy wideo z monitoringu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE