Tomasz Kammel pokazał swoją miłość. Znają się od 18 lat! ZDJĘCIA

2021-07-01 10:13
Tomasz Kammel jeździ Porsche 911 Targa
Autor: Tomasz Kammel - Instagram Tomasz Kammel jeździ Porsche 911 Targa

Tomasz Kammel od lat jeździ absolutnie kultowym samochodem. Zmieniają się czasy, zmienia się motoryzacja, a ten model jest wciąż znany i rozpoznawalny. Na swoim koncie na Instagramie, dziennikarz opisał swoją przygodę z modelem niemieckiej marki, który kosztuje krocie i jest przedmiotem pożądania kierowców na całym świecie. Domyślacie się, o jakim samochodzie mowa?

Ten model można rozpoznać po samej sylwetce, a kultowe kształty są prawdziwie ponadczasowe. Porsche 911 to sportowy samochód, który jest przedmiotem pożądania kierowców na całym świecie. W gronie miłośników 911 jest również Tomasz Kammel, który sam przyznał, że to właśnie ten wóz jest jego największą motoryzacyjną miłością. Co więcej, obecnie jeździ swoim czwartym 911.

SprawdźPorsche Cayenne Turbo GT najszybszym SUV-em świata! Osiąga "setkę" w 3,3 s i kosztuje 1 mln zł

W instagramowym wpisie, dziennikarz zdradza, kiedy zaczęła się jego fascynacja kultowym Porsche. Okazuje się, że zdjęcie tego auta nad łóżkiem miał już w wieku 7 lat! Po 28 latach udało mu się kupić swoją pierwszą 911, a przez jego ręce przewinęły się już cztery egzemplarze tego modelu. 

Nic dziwnego. Gdy raz zostanie się posiadaczem Porsche, trudno jest się nie wciągnąć. Te wyjątkowe samochody oferują nie tylko charakterystyczny styl, ale i bezkompromisowe właściwości jezdne. Widoczna na zdjęciu 911 Targa może mieć 385 lub 450 KM (mocniejsza wersja to Targa 4S) i choć w gamie 911 są mocniejsze, szybsze i lżejsze wersje, nowa Targa i tak zachwyca prowadzeniem i osiągami. Przyspieszenie do setki zajmuje 4,2 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 289 km/h. 

Zakup Porsche 911 to luksus, na który mogą sobie pozwolić tylko bogaci. Bazowa, najtańsza 911 Carrera oznacza wydatek 537 000 zł. 911 Targa 4, czyli wariant, który Tomasz Kammel pokazał na zdjęciu na Instagramie, kosztuje przynajmniej 644 000 zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE