Kierowca Audi nie miał skrupułów! W biały dzień GNAŁ po S7 z ogromną prędkością - WIDEO

2021-02-10 14:35
Kierowca Audi gnał na złamanie karku
Autor: Policja Kierowca Audi gnał na złamanie karku

Mieszkaniec powiatu buskiego, który 6 lutego mknął drogą ekspresową S7 w kierunku Krakowa, będzie miał się z czego tłumaczyć przed sądem. Kierujący Audi A7 jechał zdecydowanie za szybko, kiedy jego zachowaniem zainteresował się nieoznakowany radiowóz. Urządzenie pomiarowe zarejestrowało, że niemiecka limuzyna poruszała się z prędkością ponad 200 km/h. Zatrzymanemu grozi grzywna w wysokości nawet 5 tys. złotych.

Sytuacja miała miejsce w sobotę 6 lutego, kiedy policjanci z jędrzejowskiej drogówki podczas patrolu nieoznakowanym radiowozem krajowej drogi S7 w kierunku Krakowa, zarejestrowali osobowe Audi A7. Kierowca niemieckiej limuzyny mocno przekroczył dopuszczalną prędkość.

Sprawdź: Audi wyleciało w powietrze! OKROPNY wypadek został nagrany przez kamery monitoringu - WIDEO

Urządzenie pomiarowe wykazało, że biały liftback poruszał się z prędkością ponad 200 km/h przy ograniczeniu do 120km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierowany przez 29-latka pojazd do kontroli. Dla mieszkańca powiatu buskiego sprawa zakończy się w sądzie. Grzywna, jaka grozi mężczyźnie może wynieść nawet 5000 złotych.

Kierowca Audi gnał na złamanie karku! Po drodze ekspresowej leciał ponad 200 km/h
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE