gaz, LPG, tankowanie gazu

i

Autor: Tymon Markowski Tankujesz LPG? Masz szczęście - ceny spadają!

Tańsze tankowanie LPG

Promocja na paliwo. Teraz również LPG zatankujesz taniej

2022-08-16 13:24

Promocje na paliwo zostały wprowadzone na wielu polskich stacjach, ale do tej pory dotyczyły one benzyny i oleju napędowego. Shell rozszerza zakres promocji również o LPG. O ile taniej można tankować gaz z kartą lojalnościową i jakie są warunki promocji? Okazuje się, że jest pewien haczyk.

Promocja na LPG. Na tej stacji zatankujemy taniej

Shell rozszerza promocję na paliwa. Do tej pory, niższa kwota za litr obowiązywała w przypadku benzyny i oleju napędowego. Z kartą lojalnościową, taniej będziemy mogli zatankować również autogaz. Choć oszczędności na jednym tankowaniu LPG są niewielkie, dla kierowców jeżdżących dużo, w skali miesiąca będą zauważalne. Cena na litrze została obniżona o 10 groszy - jakie jeszcze są warunki promocji? Jak z niej skorzystać?

Ceny paliw - LPG taniej na Shellu

Promocja na LPG na Shellu nie ma ograniczeń liczby tankowania w miesiącu, ale w porównaniu z promocją na benzynę i olej napędowy, Shell wprowadził pewne zmiany. Oprócz wspomnianej już oszczędności 10 gr na litrze (w przypadku benzyny i ON jest to 30 gr na litrze), maksymalna objętość tankowanego gazu objętego promocją wynosi 25 litrów. Ten "haczyk" oznacza, że na jednym tankowaniu zaoszczędzimy co najwyżej 2,5 zł. Nie jest to majątek, ale kierowcy tankujący LPG często pokonują więcej kilometrów, co może przełożyć się na zauważalne, miesięczne oszczędności na paliwie.

Shell, benzyna, stacja benzynowa

i

Autor: Andrzej Bęben

Promocja na paliwo - LPG zatankujesz taniej

Aby skorzystać z promocji na LPG na stacjach Shell, musimy należeć do programu lojalnościowego ClubSmart, czyli zarejestrować się i pobrać aplikację. Podobne promocje oferuje m.in. BP czy Orlen, choć warto zauważyć, że Shell jako pierwsza sieć oferuje promocję na zakup również tego paliwa. Biorąc pod uwagę liczbę aut z instalacją LPG, jeżdżących po polskich drogach, nie ma wątpliwości, że promocja może przyciągnąć wielu klientów.

Sonda
Wolałbyś kupić auto z fabryczną instalacją LPG, czy zlecić jej zamontowanie już po zakupie samochodu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE