Klaudia Halejcio ma SUV-a za ćwierć miliona złotych! Taką furą jeździ przyszła mama - GALERIA

2021-04-16 13:10 M550i
Klaudia Halejcio przyjechała do studia Mercedesem GLC Coupe
Autor: AKPA Klaudia Halejcio przyjechała do studia Mercedesem GLC Coupe

Aktorka, którą znacie z polskich filmów i seriali może się pochwalić niezłą furą! Dostała ją w zeszłym roku na urodziny. Klaudia Halejcio jeździ samochodem, który oferuje prestiż, osiągi i bezpieczeństwo. Przyszła mama swoim SUV-em coupe przyjechała niedawno do centrum Warszawy, do studia telewizji śniadaniowej.

Gwiazda na masce, wielkie felgi, biały lakier i napęd na 4 koła. O samochodzie Klaudii Halejcio można rozpisywać się w superlatywach i długo opisywać jego walory. To nafaszerowany wygodami i systemami bezpieczeństwa Mercedes-Benz GLC Coupe, czyli SUV coupe należący do modnego segmentu klasy premium. Aktorka przyjechała swoim wozem do studia telewizji śniadaniowej DDTVN w centrum Warszawy. Czym wyróżnia się jej Mercedes?

SprawdźGwiazda TVP jeździ czarnym Mercedesem. Taką furę ma Izabella Krzan - ZDJĘCIA

Klaudia Halejcio dostała go całkiem niedawno, bo we wrześniu 2020 roku. To prezent urodzinowy, którym pochwaliła się kiedyś na Instagramie. Dzięki temu wiemy, że to model, który nie należy do najtańszych! Mercedes GLC Coupe w cenniku "startuje" z poziomu około 200 000 zł, ale auto, którym jeździ aktorka ma m.in. napęd na 4 koła i pakiet AMG, który dodaje nieco sportowego charakteru. Nie wiemy jaki silnik pracuje pod maską auta Klaudii Halejcio, ale cena tak wyspecyfikowanego wozu, nawet z 2-litrową, benzynową jednostką wynosi niemal ćwierć miliona złotych. Przekroczenie tej granicy to kwestia dobrania zaledwie kilku dodatków, takich jak lepsze nagłośnienie czy okno dachowe.

Aktorka spodziewa się dziecka - taki samochód dobrze nadaje się dla przyszłej mamy. Wsiada się do niego wygodnie, a na drodze oferuje ponadprzeciętne bezpieczeństwo. Mercedes GLC, w różnych wersjach nadwozia i silnikowych to popularny wybór wśród gwiazd. Podobnym autem jeździ m.in. Izabella Krzan

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze