Kilka tysięcy butelek piwa rozbitych na niemieckiej drodze

i

Autor: Policja w Mannheim Kilka tysięcy butelek piwa rozbitych na niemieckiej drodze

Koszmar na drodze. Kilka tysięcy butelek piwa rozbitych

2019-08-09 10:53

W tym wypadku nie ucierpiał ani kierowca, ani nikt postronny, ale nie oznacza to, że wszystko obyło się bez strat. Ciężarówka wiozła bowiem 10 tysięcy butelek piwa, a część ładunku uległa zniszczeniu.

Niemiecka policja wyjaśnia przyczyny zdarzenia, które miało miejsce w południowo-zachodnich Niemczech. Ciężarówka wioząca 10 tysięcy butelek piwa pokonywała zakręt, kiedy nieodpowiednio zabezpieczony ładunek oparł się o ścianę naczepy, a następnie wypadł na jezdnię. 

Nie przegapWieźli ponad 20 osób w skrzyniach ładunkowych! Pracownicy sezonowi przewożeni w szokujących warunkach

Spora część towaru rozlała się po drodze, a odłamki szkła sprawiły, że sprzątanie tego bałaganu nie było proste. W akcję zaangażowano strażaków, którzy z dezaprobatą kręcili głową gdy likwidowali skutki pechowego incydentu.

Droga pozostała zablokowana na około 6 godzin, a niemieccy funkcjonariusze przesłuchali kierowcę ciężarówki, by ustalić dlaczego towar nie został właściwie zabezpieczony.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE