Koszmar na Podkarpaciu! W tragicznym wypadku zginął 30-letni motorowerzysta. Policja szuka sprawcy

Kobieta przebiegała przez drogę, nie żyje. Policja wydała pilny komunikat
Autor: policja.pl zdjęcie ilustracyjne

Podkarpaccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w nocy w Zielonce (woj. podkaprackie) w powiecie kolbuszowskim. W zdarzeniu śmierć poniósł 30-letni kierujący motorowerem, jednak sprawca jest nieznany.

Do tragicznego zdarzenia doszło ok. północy na drodze gminnej w Zielonce (woj. podkaprackie) w powiecie kolbuszowskim. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kierowca jadący tym odcinkiem drogi, zauważył na jezdni motorower. Obok maszyny leżał mężczyzna, który nie dawał oznak życia. Nieprzytomny nie miał założonego kasku ochronnego i posiadał obrażenia głowy. Na miejsce został wezwany zespół karetki pogotowia. Niestety życia 30-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego nie udało się uratować.

Sprawdź: W majówkę wjechali pijani, przeładowanym BMW. Drogowy koszmar w Dylach

Pod nadzorem prokuratora funkcjonariusze pracowali na miejscu zdarzenia - przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Prowadzone postępowanie wyjaśni przyczyny tego tragicznego wypadku. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze