W majówkę wjechali pijani, przeładowanym BMW. Drogowy koszmar w Dylach

Wypadek BMW w Dylach
Autor: Policja Wypadek BMW w Dylach

Na samym początku majówki doszło do paskudnego wypadku w miejscowości Dyle. BMW serii 3 prowadzone przez pijanego kierowcę wiozło aż pięciu nietrzeźwych pasażerów. Kierujący stracił panowanie na prostej drodze i rozbił samochód o przydrożne drzewo. Do szpitala, z obrażeniami ciała trafiło pięć osób.

Ten wypadek to istny majówkowy koszmar. Zdarzenie, do którego doszło w miejscowości Dyle łączy wszystko co najgorsze - brawurową i bezmyślną jazdę, prowadzenie auta po pijaku i jazdę ze zbyt dużą liczbą pasażerów. Efekty widać na zdjęciach. 20 letni kierowca BMW na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

SprawdźNa własne życzenie znalazł się między młotem a kowadłem. Kierowca pożałował swojego manewru

Z BMW serii 3, którym podróżował wraz z piątką pijanych pasażerów, nie zostało zbyt wiele. Zmiażdżone auto zdradza, że siła uderzenia była ogromna. Do szpitala trafiło 5 osób, a kierujący został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie.

Policyjna kontrola wykazała, że sprawca w chwili wypadku miał ponad promil alkoholu we krwi. Wraz z nim podróżowały osoby w wieku od 18 do 20 lat. Młoda ekipa zaczęła majówkę w najgorszy z możliwych sposobów. Pamiętajmy, że jazda po alkoholu może skończyć się tragedią i nie tylko w majówkę reagujmy, gdy ktoś z naszego otoczenia sięga po kluczyki będąc pijanym.

Wypadek BMW w Dylach
Autor: Policja Wypadek BMW w Dylach
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze