Koszmarny DZWON z ciężarówką. Auto odskoczyło jak pudełko zapałek - WIDEO

2021-04-08 13:32 xDrive
Ciężarówka uderzyła w zawracający samochód
Autor: Reddit u/CAP_X Ciężarówka uderzyła w zawracający samochód

Samochód osobowy nie ma szans w starciu z wielotonową ciężarówką. Boleśnie przekonał się o tym kierowca Hondy Jazz, który zawracając, wjechał wprost pod rozpędzony zestaw. Nagranie z rejestratora jazdy ukazuje, jak Honda odskakuje w bok niczym odbita piłka.

To film z gatunku tych, które uświadamiają, jak niebezpieczne jest bliskie spotkanie z rozpędzoną ciężarówką. Ważąca ponad tonę Honda nie miała najmniejszych szans w starciu z wielotonowym zestawem. Kierowca japońskiej osobówki wykonał manewr, którego błyskawicznie pożałował.

SprawdźStanął w złym miejscu, w złym czasie. Auto PRZYGWOŹDZIŁO go do ściany! - WIDEO

Nagranie z wideorejestratora pozwala dokładnie obejrzeć przebieg tego wypadku. Miał on miejsce w Nowej Zelandii, na pozamiejskiej drodze z ograniczeniem do 100 km/h. Kierowca ciężarówki nie miał szans zahamować po tym, jak kierujący Jazzem wjechał wprost przed jego maskę. To było najgorsze zawracanie, jakie można było wykonać na tej drodze.

Kierowca Hondy nie zauważył ciężarówki lub zignorował fakt, że porusza się ona ze sporą prędkością. Uderzenie było piekielnie mocne, a miejski mikrovan odbił się niczym zabawka, wylatując na pobocze. Siła uderzenia posłała Hondę daleko poza drogę.

Pozostaje liczyć na to, że pasażerom osobówki nie stało się nic poważnego. Zobacz film, który mrozi krew w żyłach:

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze