Stanął w złym miejscu, w złym czasie. Auto PRZYGWOŹDZIŁO go do ściany! - WIDEO

2021-04-08 10:06 xDrive
Auto przygwoździło go do ściany
Autor: Reddit u/Decky86 Auto przygwoździło go do ściany

Na ten widok aż trudno się nie skrzywić! Stojący przy parkingowej kasie mężczyzna został przygwożdżony do ściany przez cofający samochód. Volkswagen Polo kierowany przez fatalnego kierowcę uderzył w człowieka, który znalazł się w niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym czasie. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu.

To musiało boleć! Choć wypadek nie należy do spektakularnych, mógł się skończyć fatalnie dla poszkodowanego. Mężczyzna stojący przy kasie parkingowej miał pecha trafić na kierowcę, który raczej nie powinien wsiadać za kółko. Kierowany przez niego Volkswagen Polo przygniótł go do ściany tylnym zderzakiem.

SprawdźMyślał, że umie prowadzić, ROZTRZASKAŁ klasyczne Ferrari. Świadkowie wszystko nagrali! - WIDEO

Cofający samochód trafił idealnie w stojącego pod ścianą mężczyznę. Niczego nieświadomy, został przygwożdżony przez Volkswagena, którego kierowca powinien zostać dotkliwie ukarany. Na jednym uderzeniu się nie skończyło, prawdopodobnie dlatego, że kierowca nie poradził sobie z szybką zmianą biegu ze wstecznego na pierwszy. 

Nie wiadomo, jak skończyła się sytuacja, zarejestrowana przez monitoring. Doszło do niej w Irlandii Północnej i niemal pewne jest, że skończyła się urazem dla poszkodowanego. Kierowca Volkswagena raczej nie uciekł z miejsca zdarzenia - nagranie kończy się, gdy zatrzymuje się on i wysiada z auta, parę metrów dalej.

Zobacz WIDEO:

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze