Kuba Wojewódzki pochwalił się nowym, nieprzyzwoicie drogim autem [ZDJĘCIA]

2018-08-02 9:10 Zuzanna Krzyczkowska

Kuba Wojewódzki to dość kontrowersyjna postać w polskim show biznesie. Jedni go uwielbiają, inni nienawidzą, ale jedno jest pewne – motoryzacyjnego gustu nie można mu odmówić. Właśnie z okazji 55 urodzin sprawił sobie nową zabawkę.

Niedawno Wojewódzki chwalił się w mediach społecznościowych swoim nowym Porsche 911 GT2 RS. Pozował także przy żółtym Lamborghini Urus, chociaż nikt nigdy go w nim nie widział. Teraz samozwańczy król TVN pokazał na swoim profilu na Instagramie kolejne sportowe auto.

Samochód, którym chwali się Wojewódzki to nowy Bentley Continental GT. Auto w bordowym kolorze ma pod maską benzynowy 6-litrowy silnik W12, który umożliwia przyspieszanie w przedziale od 0 do 100 km/h w ciągu zaledwie 3,7 s oraz osiągnięcie prędkości maksymalnej 333 km/h. Jego cena w salonie zaczyna się od 928 112 zł, zatem po doliczeniu kilku dodatków (a biorąc pod uwagę chromowane wstawki, dodatkowych elementów w nim nie brakuje), Wojewódzki przesiadł się do auta wartego ponad milion złotych.

Co ciekawe, nie jest to pierwszy Bentley w motoryzacyjnej karierze showmana. Kuba Wojewódzki regularnie był widywany w Bentleyu Continental GT Speed. Pytanie tylko, czy nowe auto faktycznie należy do prezentera. W tle widać bowiem jego srebrną dziewięćset jedenastkę. Czas pokaże, czy Kuba Wojewódzki zacznie pokazywać się na mieście w wiśniowym Bentleyu.

GALERIA - tak prezentuje się nowy Bentley Continental GT

ZOBACZ - takie superauta miał Kuba Wojewódzki

Najnowsze