Limitowana Dacia Duster Extreme. Znamy polskie CENY nowej wersji wyposażenia

2022-01-13 11:09

Nowa Dacia Duster po liftingu doczekała się wyjątkowej i limitowanej wersji Extreme. W najnowszym, topowym wydaniu rumuński SUV wyróżnia się z tłumu pomarańczowymi akcentami i lepszym wyposażeniem niż wariant Prestige. Auto można już zamówić! Ile kosztuje w polskich salonach?

W polskim cenniku Dacii Duster pojawiła się właśnie nowa wersja wyposażenia. To limitowany wariant Extreme, który oferuje znacznie więcej, niż dotychczas najdroższa odmiana Prestige. Rumuński SUV w tym wcieleniu wyróżnia się pomarańczowymi akcentami na karoserii i w kabinie, 17-calowymi czarnymi felgami czy materiałowo-skórzaną tapicerką. Na tym jednak nie koniec, bowiem to wcielenie Dustera wyróżnia się także bogatszym wyposażeniem.

Duster na bogato

Dacia Duster Extreme, poza automatyczną klimatyzacją, 8-calowym wyświetlaczem systemu info-rozrywki, kamera cofania z systemem monitorującym martwe pole i tempomatem - czyli tym, co znajdziemy na liście wyposażenia wersji Prestige, znajdziemy także zestaw kamer 360 stopni, dwa gniazda USB w drugim rzędzie, bezkluczykowy dostęp, a także dedykowany lakier "Urban Grey". 

Dacia Duster Extreme (2022)
Autor: Dacia Dacia Duster Extreme (2022)

Ceny w Polsce

Auto można już zamawiać w polskich salonach marki. Dacia Duster Extreme jest dostępna z szeroką paletą silników - począwszy od benzynowego TCe 100 z fabryczną instalacją gazową, przez wersje ze skrzynią automatyczną EDC, aż po wysokoprężne dCi 115 z napędem na wszystkie koła. Polskie ceny prezentują się następująco:

Wersja Cena
TCe 100 LPG 75 700 zł
TCe 130 80 800 zł
TCe 150 EDC 91 300 zł
TCe 150 4x4 91 300 zł
Blue dCi 115 4x4 91 800 zł
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE