Luksusowa rakieta Nataszy Urbańskiej! To auto stworzono dla najbogatszych

2021-11-08 13:20

Natasza Urbańska znana z kariery tanecznej, aktorskiej i muzycznej, lubi poruszać się po drogach z gracją i przytupem. Gwiazda z brytyjskiego mastodonta przesiadła się do niemieckiego i bardzo luksusowego coupe, pod którego maską pracuje potężny, 6-litrowy silnik V12. To model, który Niemcy stworzyli z myślą o najbogatszych i najbardziej wymagających klientach.

Jak na tancerkę przystało, Natasza Urbańska zawsze porusza się z gracją. Zwłaszcza po drogach, o czym świadczy fakt, że gwiazda przemieszcza się po mieście bardzo luksusowymi samochodami. Jeszcze rok temu do załatwiania spraw życia codziennego służył jej niemalże 5-metrowy Land Rover Range Rover Sport drugiej generacji, czyli brytyjski i luksusowy mastodont z genami sportowca. Ten konkretny egzemplarz kosztował w salonie niespełna 400 tys. złotych. Teraz Natasza przesiadła się do jeszcze mocniejszego i znacznie droższego Mercedesa, który jest napędzany przez mocarny silnik V12 o mocy ponad 600 KM. Co to za model?

Natasza Urbańska jeździ Mercedesem CL65 AMG

i

Autor: AKPA Natasza Urbańska jeździ Mercedesem CL65 AMG

Stworzony dla najbogatszych

Natasza Urbańska po ulicach stolicy podróżuje niesamowicie luksusowym i mocarnym Mercedesem CL65 AMG. Mowa o ponad 5-metrowym, 2-drzwiowym coupe, które łączy niesamowity komfort ze sportowymi osiągami. Pod maską pracuje 6-litowe V12 biturbo o mocy 612 KM. Kosmiczne 1000 Nm momentu obrotowego trafia wyłącznie na tylne koła, co pozwala na przyspieszenie do pierwszej "setki" w 4,4 sekundy. Kiedy CL65 AMG był jeszcze oferowany w salonach, jego ceny startowały od 900 tys. złotych. Wówczas po dołożeniu kilku dodatków przekroczenie bariery 1 mln złotych nie było dużym wyzwaniem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE