Natasza Urbańska jeździ po drogach GIGANTEM. Luksus i moc na pierwszym planie - ZDJĘCIA

Natasza Urbańska znana ze swojej twórczości muzycznej, a także kariery tanecznej oraz aktorskiej, dobrze wie, jak z gracją i przytupem poruszać się po polskich drogach. Gwiazda na co dzień jeździ gigantycznym, brytyjskim SUV-em, który wręcz emanuje luksusem i dużą mocą. Mowa oczywiście o modelu Range Rover Sport drugiej generacji, który swoim widlastym motorem potrafi mocno wcisnąć w mięciutkie fotele. Ile kosztuje takie cacko?

Natasza Urbańska znaczą część swojego życia spędziła w teatrze i na sali tanecznej, dlatego nie sposób się dziwić, że i na drogach lubi się poruszać z ogromną gracją. Do załatwiania spraw życia codziennego i swobodnego poruszania się po mieście, aktorka musicalowa używa gigantycznego SUV-a, na widok którego wielu kierowców zjeżdża po prostu na prawy pas. Samochód o którym mowa to niemalże 5-metrowy Land Rover Range Rover Sport drugiej generacji, czyli brytyjski i luksusowy mastodont z genami sportowca.

Sprawdź: Takie MASZYNY ma Tomasz Kammel. Auta gwiazdy TVP są warte ponad milion złotych! ZOBACZ ZDJĘCIA

Natasza Urbańska jeździ Range Roverem Sport
Autor: Natasza Urbańska Natasza Urbańska jeździ kilkuletnim czarnym Range Roverem Sport Link: Zobacz więcej zdjęć w galerii - KLIKNIJ

Luksus i moc

Jeden z największych modeli marki Land Rover jest długi na 4850 mm, szeroki na 2200 mm i wysoki na 1780 mm oferuje naprawdę kosmiczny poziom komfortu, czego zasługą jest także pokaźny rozstaw osi, który mierzy 2923 mm. Poza świetnymi możliwościami resorowania, auto dysponuje także dużą mocą. W drugiej generacji modelu Range Rover Sport dostępne były zarówno silniki 2-litrowe (240 KM), 3-litrowe V6 (od 258 KM do 380 KM) oraz widlaste "ósemki" o pojemności 5-litrów, które w zależności od wersji miały 510 KM lub 550 KM. Najmocniejszy wariant potrafił przyśpieszyć do pierwszej "setki" w inponujące - przy masie 2330 kg - 4,7 sekundy.

Zobacz: Jan Paweł II jeździł na LPG? Papieski Opel Vectra przyjechał do Radzymina. To relikwia II stopnia! - ZDJĘCIA

Egzemplarz Nataszy to jeszcze model przed liftingiem, jednak zabieg odmładzający nie zmienił za bardzo wyglądu nadwozia. W ramach modernizacji, która miała miejsce w październiku 2017 roku auto otrzymało inteligentne reflektory Pixel-Laser-LED, nową atrapę grilla i nieco przemodelowany zderzak. W kabinie natomiast pojawił się nowy system multimedialny Touch Pro Duo, składający się z dwóch 10-calowych ekranów dotykowych. Facelifting przyniósł ze sobą także elektryfikacje. Od blisko trzech lat w ofercie SUV-a znajduje się jednostka hybrydowa typu plug-in. 

Ile kosztuje to cacko?

Ceny nowych egzemplarzy z roku modelowego 2020 startują w salonach od 334 900 zł. Mowa oczywiście o podstawowej wersji z benzynowym silnikiem o pojemności 2-litrów, który generuje moc 300 KM. Z kolei w wersji wyposażenia "HSE", czyli tej, którą posiada Natasza Urbańska, samochód kosztuje już 35 tys. złotych więcej.

Takimi brykami jeżdżą gwiazdy polskich seriali
Najnowsze