Marcin Prokop sprzedaje swojego klasyka! To cacko dopieszczał latami

2022-01-10 11:27

Marcin Prokop, choć niewielu to wie, jest jednym z największych fanów motoryzacji w branży polskiego show-biznesu. Największą miłością darzy klasyczne samochody zza wielkiej wody, o czym przekonaliśmy się już nie raz. Niestety, w garażu dziennikarza zrobiło się tłoczno i przyszła pora na zmiany. Jego wymuskany SUV szuka nowego właściciela. Co to za fura?

Terenówka Marcina Prokopa szuka nowego domu - to jeden z nielicznych egzemplarzy w kraju, który jest aż tak zadbany! Mowa rzecz jasna o 5-drzwiowym SUV-ie, którym dziennikarz wielokrotnie chwalił się na instagramie. To gigantyczny i fenomenalnie utrzymany Chevrolet Tahoe z 1997 roku. Auto napędza benzynowy motor o pojemności 5,7-litra, który generuje moc 255 KM. Amerykański kolos trafił w ręce dziennikarza ok. 1,5 roku temu. Niestety większość czasu auto spędziło w serwisie, gdzie zostało wyremontowane od A do Z. W ogłoszeniu możemy przeczytać, że naprawy pochłonęły aż 60 tys. złotych!

Jeszcze swoje przejedzie

Fan amerykańskiej motoryzacji będzie mógł się tym autem cieszyć jeszcze długo! Potwierdza to m.in. bardzo długa lista wymienionych części. Co więcej, auto ma na ten moment przejechane niecałe 280 tys. kilometrów, co oznacza, że ten wielki motor jeszcze swoje popracuje. Pojazd został wystawiony za 44 500 złotych. Powodem sprzedaży jest konieczność pilnego zwolnienia miejsca w garażu oraz fakt, że nie jest często eksploatowane. 

Sonda
Lubisz wielkie amerykańskie SUV-y?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE