Żona Szczęsnego lansuje się w furze za gruby milion. Robi "setkę" w mgnieniu oka

2021-10-18 21:37
Marina lansuje się w furze za gruby milion
Autor: Instagram/marina_official Marina lansuje się w furze za gruby milion

Marina Łuczenko-Szczęsna, podobnie jak jej mąż, kocha nietuzinkowe samochody. Żona Wojciecha Szczęsnego najlepiej czuje się za kierownicą ogromnych SUV-ów o nieprzeciętnych osiągach. Świadczy o tym fakt, że zamieniła swojego kanciastego Mercedesa Klasy G na nowszy model. W ile do "setki" przyspiesza ten kolos? Można się zdziwić!

Mercedes-Benz Klasy G w sportowym wydaniu od AMG wyjątkowo przypadł Marinie do gustu! Żona Wojtka Szczęsnego przez lata jeździła mocno zmodyfikowanym egzemplarzem, który nie tylko groźnie wyglądał, ale też potrafił głośno zawarczeć. Mowa o modelu G 63 drugiej generacji, który trafił w ręce Mariny po tym, jak rozbiła Porsche Cayenne Turbo S swojego męża. Ten konkretny model napędza 5,5-litrowe V8 o mocy 571 KM, co pomimo ogromnej masy 2,5 tony, pozwala przyspieszyć do "setki" w 5,4 sekundy. Kiedy to auto debiutowało na rynku, wówczas bazowy wariant kosztował co najmniej 672 tys. złotych.

Teraz ma nowego

Po blisko 4 latach Marina postanowiła zmienić swoją ukochaną terenówkę na... nowszy model! Piosenkarka ponownie wybrała Klasę G w topowej wersji G 63. Trzecia generacja w sportowej odmianie, choć nie zgubiła na wadze zbyt dużo, przyspiesza do "setki"jeszcze szybciej, bowiem od 0 do 100 km/h potrzebuje zaledwie 4,5 sekundy. Pod maską pracuje 4-litrowe V8, które przy pomocy dwóch turbosprężarek wyciska z siebie 585 KM. Tyle wystarczy, by wystrzelić spod świateł jak z procy. Niestety, z uwagi na duże zainteresowanie i brak podzespołów na rynku, na takie auto trzeba długo czekać. Nie dotyczy to wszystkich, ponieważ żeby wyjechać takim autem z salonu, trzeba przygotować okrągły milion złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE