Matka z dzieckiem CUDEM uniknęła śmierci, słup uratował jej życie. Szokujący film z monitoringu - WIDEO

2021-01-23 10:06 xDrive
Matka z dzieckiem CUDEM uniknęła śmierci, słup uratował jej życie
Autor: Reddit u/PCdrift Matka z dzieckiem CUDEM uniknęła śmierci, słup uratował jej życie

Ten wypadek mógł się skończyć tragicznie. Kobieta stojąca z dzieckiem przy skrzyżowaniu w oczekiwaniu na zielone światło, cudem uniknęła śmierci, gdy tuż obok niej doszło do kolizji dwóch samochodów. Dzięki temu, że stała za słupem sygnalizacji świetlnej, wyszła z tego bez szwanku. Nagranie z monitoringu mrozi krew w żyłach.

Sytuacja zarejestrowana przez kamery monitoringu miała miejsce parę dni temu w Serbii. Na jednym ze skrzyżowań w mieście Valjevo doszło do mocnej kolizji dwóch samochodów. Jeden z kierowców wjechał na skrzyżowanie ignorując czerwone światło. Pech chciał, że mimo późnej pory, skrzyżowanie nie było puste. Na chodniku, przed przejściem dla pieszych, na zielone światło oczekiwała matka z dzieckiem.

SprawdźMusiał UCIEKAĆ przed BMW. Wszystko przez oblodzone zbocze - WIDEO

Uderzenie posłało rozbite auta dokładnie w róg skrzyżowania, w którym kobieta znajdowała się na chodniku. Tragedia wisiała w powietrzu, a łut szczęścia sprawił, że matkę i córkę uchronił słup sygnalizacji świetlnej. Porządna, metalowa konstrukcja zatrzymała wrak auta, który pędził prosto w stronę pieszej i jej dziecka.

Dramatyczne nagranie urywa się w momencie, gdy kobieta bierze dziecko na ręce i oddala się z miejsca wypadku. Można powiedzieć, że w tej sytuacji cudem uniknęła śmierci lub poważnych obrażeń. Zobacz WIDEO:

Najnowsze