Młoda kobieta ROZWALIŁA Hondę. Solidnie PRZYRŻNĘŁA w ogrodzenie

2020-11-28 12:32 Rafał Mądry
24-latka rozbiła Hondę Civic na ogrodzeniu w Wąwolnicy
Autor: Policja 24-latka rozbiła Hondę Civic na ogrodzeniu w Wąwolnicy

W Wąwolnicy w województwie lubelskim doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Młoda kobieta prowadząca Hondę Civic, przez niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad autem i wypadła z jezdni. Auto zostało rozbite na ogrodzeniu przydrożnej posesji.

Policjanci z Nałęczowa w piątek 27 listopada przed południem zostali wezwani na miejsce kolizji pojazdu osobowego z ogrodzeniem prywatnej posesji. Mundurowi, którzy pojawili się na miejscu ocenili, że przyczyną tego zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. 24-latka kierująca Hondą Civic na łuku jezdni straciła przyczepność kół z nawierzchnią i uderzyła w ogrodzenie. Na szczęście skończyło się tylko na ogólnych potłuczeniach. Niestety samochód został poważne poobijany i nie nadaje się do jazdy. Mieszkanka gminy Wąwolnica była trzeźwa. Policjanci za spowodowaną kolizję ukarali kobietę mandatem i punktami karnymi.

Przeczytaj również: W Audi jechało 2-letnie dziecko! Wyprzedzanie skończone dachowaniem

Przypominamy, że nieuchronnie zbliżająca się zima powoduje odczuwalne pogorszenie warunków drogowych. Deszcz, plucha oraz niskie temperatury sprawiają, że jezdnia staje się bardziej śliska i w przypadku nagłego hamowania droga wydłuża się. Trzeba pamiętać, że im bardziej zadbamy o nasz pojazd przed wyjazdem na drogę oraz będziemy jeździć rozważnie, tym większe będzie bezpieczeństwo nasze oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Najnowsze