GROZA! Motocyklista wbił się w auto i zginął. Na TYM nagraniu widać wszystko

2021-09-17 11:47
Motocyklista zginął na obwodnicy Wrocławia
Autor: Mateusz Nigowski / YouTube Zderzenie motocykla z Fiatem Punto

Na obwodnicy Wrocławia 14 września około godziny 19-tej doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Motocykl przy dużej prędkości uderzył w samochód osobowy. Kierującego jednośladem na miejscu reanimowano, ale wskutek poniesionych obrażeń zmarł. Do sieci trafiło nagranie, na którym dokładnie widać moment wypadku.

Miłośnicy dwóch kółek przy sprzyjających warunkach atmosferycznych chętnie wyprowadzają swoje sprzęty i oddają się przejażdżkom. Przy dobrej pogodzie niestety często dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń z udziałem motocyklistów. Wystarczy chwila nieuwagi, utrata koncentracji, gwałtownie wykonany manewr czy zbyt wysoka prędkość, aby doszło do roztrzaskania maszyny i doznania obrażeń ciała.

Pisaliśmy: Tragedia pod Wrocławiem. Motocykl wbił się w osobówkę

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w województwie dolnośląskim, w którym śmierć poniósł motocyklista. Zdarzenie miało miejsce na obwodnicy Wrocławia. Na filmie opublikowanym w sieci widać, jak rozpędzony jednoślad uderza w tył czerwonego Fiata Punto. Kamerka samochodowa świadka tego zdarzenia zarejestrowała włączanie się osobówki do ruchu z drogi podporządkowanej. Po chwili w pojazd z dużą prędkością grzmotnął motocykl. Roztrzaskana maszyna stanęła w płomieniach. Choć ratownicy długo walczyli o życie kierującego jednośladem, mężczyzna mimo reanimacji zginął.

Pamiętajmy, aby bezpiecznie poruszać się motocyklami, trzeba nie tylko zdobyć odpowiednie uprawnienia, lecz przede wszystkim mieć dużo dystansu do siebie i własnych umiejętności. Brawura, brak rozsądku i ostrożności mają tragiczne skutki. Motocykl niestety nie wybacza błędów.

Zobaczcie wstrząsające nagranie z tego tragicznego wypadku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE