Nikodem Rozbicki w SUV-ie za ćwierć miliona. Czym jeździ wybranek Wieniawy?

2022-01-19 12:08
Nikodem Rozbicki przyłapany w SUV-ie za ćwierć miliona
Autor: AKPA Nikodem Rozbicki przyłapany w SUV-ie za ćwierć miliona

Nikodem Rozbicki, którego od niedawna możemy zobaczyć na kinowych ekranach w "Kogel Mogel 4", został przyłapany pod studiem DDTVN za kierownicą elektrycznego SUV-a. To model, który poza wieloma udogodnieniami oferuje także przyzwoity zasięg. Sowicie wyposażony egzemplarz aktora kosztował ponad ćwierć miliona. Co to za samochód?

Nikodem Rozbicki ma do motoryzacji niezłego nosa. Młody aktor największym zaufaniem darzy auta spod znaku trójramiennej gwiazdy. Świadczy o tym chociażby fakt, że od dłuższego czasu pokazuje się tylko za kierownicą luksusowych SUV-ów Mercedesa. Niedługo po premierze "Kogel Mogel 4" na wielkich ekranach został przyłapany pod studiem DDTVN za kierownicą elektrycznej nowości ze Stuttgartu. Mowa o kompaktowym crossoverze z rodziny EQ, który - według danych fabrycznych - na jednym ładowaniu jest w stanie przejechać nawet do 430 km. Jest komfortowy, naszpikowany bajerami i nie należy do najtańszych. Co to za model?

Nikodem Rozbicki jeździ SUV-em za ćwierć miliona
Autor: AKPA Nikodem Rozbicki jeździ SUV-em za ćwierć miliona

SUV za ćwierć miliona

Auto, którym w ramach współpracy z salonem dilerskim Auto Idea jeździ Nikodem, to najmniejszy elektryczny Mercedes w gamie niemieckiego producenta, czyli EQA. Podniesiona Klasa A w bardziej uterenowionym wydaniu i wielkimi akumulatorami w podwoziu kosztuje 204 500 złotych, a mowa o najtańszym wariancie EQA 250.

Egzemplarz Rozbickiego został dodatkowo wyposażony w pełny pakiet AMG oraz większe, 18-calowe felgi. Kolejne opcje tj. większe ekrany o przekątnej 10,25-cala z rozszerzoną wersją systemu MBUX podniosły cenę auta do 250 tys. złotych. Za napędzanie przedniej osi odpowiada w tym wydaniu motor elektryczny o mocy 190 KM i 375 Nm, który pozwala rozwinąć maksymalną prędkość 160 km/h. Pierwsza "setka" pojawia się natomiast po ok. 9 sekundach. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE