Nissan Qashqai zmiażdżony przez pociąg. Nie żyje 17-latka

2019-09-12 12:11 Rafał Mądry
Nissan Qashqai zmiażdżony przez pociąg
Autor: Policja Nissan Qashqai zmiażdżony przez pociąg

Do tragicznego wypadku doszło 11 września na przejeździe kolejowym w miejscowości Jarosławiec (woj. lubelskie). Nissan Qashqai kierowany przez 23-latka wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg. 17-letnia pasażerka samochodu zginęła na miejscu.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło na oznakowanym przejeździe kolejowym w podzamojskiej miejscowości Jarosławiec. Wstępne ustalenia mundurowych wskazują na to, że 23-letni mieszkaniec Zamościa kierując Nissanem wjechał na przejazd kolejowy wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Przeworsk-Hrubieszów. Młody mężczyzna podróżował z 17-letnią mieszkanką gminy Zamość.

Przeczytaj również: Wypadł z auta podczas dachowania. Sportowy Hyundai zatrzymał się w polu kukurydzy

Jak czytamy na stronie policji, służby ratunkowe po zjawieniu się na miejscu zdarzenia natychmiast podjęły akcję reanimacyjną 17-letniej pasażerki. Niestety nie udało się przywrócić funkcji życiowych dziewczyny. Kierowca samochodu został przewieziony do szpitala. Przeprowadzone badania wykazały, że nie odniósł poważniejszych obrażeń.

TEST, OPINIA: Nissan Qashqai 1.3 DIG-T 160 AT Tekna+

Policjanci zbadali trzeźwość uczestników zdarzenia. Zarówno kierujący samochodem, jak i maszynista oraz kierownik pociągu byli trzeźwi. Kierujący samochodem został zatrzymany przez policję oraz odebrano mu uprawnienia do kierowania pojazdami. Szczegółowy przebieg wypadku i wyjaśnienie jego okoliczności są teraz pod nadzorem prokuratura.

Nissan Qashqai zmiażdżony przez pociąg
Autor: Policja Nissan Qashqai zmiażdżony przez pociąg
Najnowsze