Nowy radiowóz dla policjantów Tworoga. To modny i uniwersalny SUV

2019-11-22 11:57 Rafał Mądry

Policjanci z Komisariatu Policji w Tworogu (województwo śląskie) otrzymali nowy radiowóz. Oznakowana Kia Sportage została zakupiona ze środków przekazanych przez gminy, nadleśnictwa oraz z budżetu Komendy Głównej Policji.

W Komisariacie Policji w Tworogu doszło do uroczystego przekazanie nowego radiowozu. Policjanci z Tworoga dostali nowy oznakowany radiowóz. Pojazd to uniwersalna Kia Sportage o wyższym prześwicie, dzięki któremu autem można śmielej zjeżdżać z utwardzonych dróg. Testowaliśmy takie auto - KLIKNIJ i ZOBACZ.

Zobacz również: Nowe radiowozy dla policjantów garnizonu dolnośląskiego. Co to za auta? - ZDJĘCIA

Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach podinsp. Sławomir Bylicki, odebrał kluczyki do auta z rąk Wójta Gminy Tworóg. Samochód został zakupiony ze środków przekazanych przez Urząd Gminy w Tworogu, Urząd Gminy w Krupskim Młynie, Nadleśnictwa: Zawadzkie, Brynek, Lubliniec, Koszęcin, Świerklaniec oraz z budżetu Komendy Głównej Policji. W uroczystości wzięli również udział: Komendant Komisariatu Policji w Tworogu asp. sztab. Ireneusz Zewelak, Wójt Gminy w Krupskim Młynie, Zastępca Wójta Gminy w Tworogu oraz przedstawiciele nadleśnictw. Przyjmując kluczyki do nowego radiowozu, Komendant Bylicki podziękował zaproszonym gościom za dofinansowanie zakupu samochodu. Szef tarnogórskich policjantów wyraził również wdzięczność za dotychczasową współpracę oraz za zaangażowanie i wsparcie wielu przedsięwzięć, podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gmin.

Inwestycja w policyjny tabor ma przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa w powiecie oraz polepszenia komfortu pracy policjantów. 

Najnowsze