Ceny paliw, tankowanie auta

i

Autor: Jan Guss-Gasiński Ceny paliw, tankowanie auta

Tańsze tankowanie

Paliwo tańsze nawet o 30 groszy za litr. Sprawdź, jak to zrobić

2022-09-01 11:42

Koniec wakacji to koniec promocji na paliwo. Orlen zdecydował jednak o przedłużeniu 30-groszowej obniżki dla uczestników programu VITAY, a w ślad polskiego koncernu poszło również BP. Do kiedy będzie obowiązywać promocja na paliwo? Ile możemy zaoszczędzić?

Promocja na paliwo. Orlen, BP i Shell przedłużają obniżkę

Pierwszy września. Uczniowie wracają do szkół, a rodzice omijają stacje paliw. Skończyły się bowiem promocje na paliwo, a w ostatnich dniach przekaz był prosty - ceny za chwilę podskoczą, skończą się obniżki, więc tankujcie póki możecie. Okazuje się, że promocje mogą potrwać jeszcze przez jakiś czas. Jako pierwszy, na ten ruch zdecydował się Orlen. Chwilę później, aktualizacją oferty odpowiedziały sieć stacji BP, a następnie Shell. Do kiedy przedłużona została promocja, dzięki której zatankujemy taniej?

Promocje na paliwo - do kiedy?

O przedłużeniu promocji, na Twitterze poinformował Daniel Obajtek. Prezes PKN Orlen napisał, że zniżka dla posiadaczy karty VITAY będzie obowiązywała jeszcze przez kolejne dwa tygodnie. Uczestnicy programu lojalnościowego, którzy mają aplikację mobilną bądź tradycyjną kartę, od 1 do 15 września 2022 będą mogli cieszyć się rabatem w wysokości 30 groszy na litrze przy zakupie paliw EFECTA lub VERVA. Limit wynosi dwa tankowania do 50 litrów, co pozwoli zaoszczędzić 30 zł.

BP odpowiada i przebija ofertę

Koncern BP był gotowy na taki ruch Orlenu, bo chwilę później przebił ofertę polskiego koncernu. Na stacjach z zielonym logo zatankujemy taniej o 30 groszy na litrze, a promocja obowiązuje do odwołania. Na stacjach BP o 10 groszy taniej na litrze zatankujemy również autogaz. Zniżka na LPG, benzynę i olej napędowy obowiązuje dla posiadaczy kart programu lojalnościowego Payback.

Shell - karta Clubsmart uprawnia do zniżki na paliwo

Podobne zasady obowiązują na Shellu. Tu również możemy liczyć na zniżkę w wysokości 30 gr na litrze. Taniej zatankujemy również LPG, a warunkiem skorzystania z promocji jest rejestracja w programie lojalnościowym Clubsmart. Kartę możemy mieć przy sobie w tradycyjnej formie, lub w aplikacji na smartfonie.

Sonda
Czy przerażają Cię obecne ceny paliw?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany