Paulina z EKIPY dostała nowe auto. Pierwsza przejażdżka była stresująca

2021-09-24 16:08

Do sporej floty samochodów EKIPY, aktualnie najbardziej rozpoznawalnej grupy youtuberów, dołączył nowy maluszek. Dziewczyna Mateusza "Mini Majka" Krzyżanowskiego, rok po zdaniu prawa jazdy, wreszcie doczekała się swojego pierwszego autka. Niestety, pierwsza przejażdżka była dla niej sporym wyzwaniem. Co to za auto?

Paulina Kozłowska, jedna z osób, która w ostatnim czasie dołączyła do EKIPY, grupy sławnych youtuberów, pochwaliła się na swoim instagramie nową furą. Dziewczyna jednego z pierwszych "ekipowiczów", Mateusza "Mini Majka" Krzyżanowskiego, otrzymała w prezencie niewielki samochód, który w zakorkowanych i ciasnych ulicach Krakowa poradzi sobie bez zarzutu. Na widok maluszka bardzo się ucieszyła, jednak gdy wsiadła za kierownicę, bardzo się zestresowała.

Do floty prężnie rozwijającej się EKIPY dołączyło Renault Twingo trzeciej generacji. To mały mieszczuch, który mierzy zaledwie 3595 mm długości i 1647 mm szerokości. Takie gabaryty pozwalają sprawnie i szybko przeciskać się po ciasnych uliczkach i parkować w ciasnych szczelinach. Samochód napędza benzynowy silnik o pojemności 1 litra, który generuje moc 70 KM i 91 Nm. W efekcie sprint od 0 do 100 km/h zajmuje prawie 15 sekund, a prędkość maksymalna to 151 km/h.

Paulina po zajęciu miejsca za kierownicą bardzo się zestresowała. Wynikało to z faktu, że zdała prawo jazdy ponad rok temu, a ostatni raz siedziała "za kółkiem" ponad 2 miesiące temu. Sytuacji nie poprawiał fakt, że za przenoszenie napędu na tylne koła odpowiada w tym modelu skrzynia manualna, z która dziewczyna Mini Majka musiała się oswoić. Ceny podobnych egzemplarzy wahają się na rynku wtórnym od 20 do 30 tys. złotych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany