Pirat przywitał się ze znakiem. Jechał pijany i na zakazie

i

Autor: Policja Pirat "przywitał się" ze znakiem. Jechał pijany i na zakazie

Miał prawie 3 promile

Pirat "przywitał się" ze znakiem. Jechał pijany i na zakazie

2022-09-05 12:09

Pirat "przywitał się" ze znakiem. Początek września był dla mundurowych z Opola Lubelskiego bardzo pracowity. W czwartek (1 września) zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę Seata Ibizy, który wjechał w znak "Powiat Opolski wita". Kierowca został ujęty i doprowadzony do aresztu. Grozi mu do 5 lat więzenia.

Pirat "przywitał się" ze znakiem

W czwartkowy wieczór (1 września) dyżurny opolskiej jednostki policji odebrał zgłoszenie o kolizji drogowej z udziałem osobowego Seata w miejscowości Borów Kolonia. Funkcjonariusze, którzy dojechali na miejsce zastali czarną Ibizię, która wjechała w znak„ Powiat Opolski wita” uszkadzając go. Ku zdziwieniu mundurowych, sprawca całego zamieszania był ciągle na miejscu. Jednak gdy mężczyzna zobaczył policjantów, zaczął uciekać w stronę przydrożnego lasu. Niestety, jego stan nie dawał mu cienia szans na ucieczkę.

SPRAWDŹ - Zabrakło mu cierpliwości. Los okrutnie go pokarał

Pirat drogowy w lamborghini złapany pod Krakowem. Pędził z zawrotną prędkością

Jechał pijany i na zakazie

W trakcie kontroli mundurowi przeprowadzili badanie trzeźwości, podczas którego policjanci stwierdzili, że 36-latek jest kompletnie pijany. Alkomat wykazał, że w chwili zatrzymania miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało, funkcjonariusze ustalili, że kierujący Seatem ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez sąd.

ZOBACZ - Od 4 września ten dokument będzie bezwartościowy. Ważna zmiana dla kierowców

Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Wkrótce nieodpowiedzialny 36-latek odpowie przed Sądem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym będąc w stanie nietrzeźwości oraz za kierowanie pojazdem pomimo dożywotniego obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.  

Sonda
Dostałeś kiedyś mandat za przekroczenie prędkości?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany