Policjant doprowadził do groźnego wypadku. Nagranie z kamerki zdradza jego winę - WIDEO

Skuter uderza w radiowóz
Autor: @dannydaw95 - TikTok Skuter uderza w radiowóz

Gdyby nie niska prędkość, ten wypadek mógłby się skończyć tragicznie. Winę w tym przypadku ponosi policjant, który kierował radiowozem. Policyjny samochód stanął w poprzek jezdni, przecinając drogę kierowcy skutera. Prowadzący jednoślad mężczyzna nie wyhamował i uderzył w bok auta. Dobrze, że dysponuje nagraniem z kamerki na kasku - w przeciwnym razie mógłby mieć spore kłopoty.

Do zdarzenia, które zarejestrowała kamerka skuterzysty doszło w Australii. Dobrze, że jadący jednośladem mężczyzna rejestrował swoją jazdę okiem obiektywu! Gdy winę ponosi policja, dobrze jest mieć dodatkowy i niepodważalny materiał dowodowy. Wygląda na to, że takie właśnie jest nagranie wypadku, który miał miejsce na jednej z ulic Adelajdy. Wszystko przez policyjny radiowóz próbował zawrócić w niedozwolonym miejscu.

SprawdźUliczny wyścig skończył się koszmarem. Okropny wypadek został nagrany przez kamerkę - WIDEO

Samochód, którym jechali mundurowi jechał po pasie przeznaczonym dla rowerzystów, a następnie wykonał gwałtowny, ostry skręt. Kierowca radiowozu chciał zawrócić, przejeżdżając przez obszar wyłączony z ruchu, a na dodatek zrobił to z rażącą niedbałością. Kilka złamanych przepisów później doszło do kolizji.

Wypadek nie wygląda najlepiej, choć na szczęście, prędkość była w tym przypadku niewielka. Wygląda na to, że kierującemu skuterem nie stało się nic poważnego. Policjant mimo to, może spodziewać się sporych kłopotów. 

Zobacz WIDEO:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze