Uliczny wyścig skończył się koszmarem. Okropny wypadek został nagrany przez kamerkę - WIDEO

Wypadek na rosyjskiej autostradzie
Autor: Reddit u/Sugarsnooper Wypadek na rosyjskiej autostradzie

Szybka jazda po publicznych drogach może się skończyć fatalnym wypadkiem. To stwierdzenie jest oczywiste i na nikim nie robi wrażenia, ale widok wypadku samochodowego nagranego przez wideorejestrator przemawia do zmysłów nieco bardziej. Dobrym przykładem może być nagranie z Rosji, na którym widać zarówno zbyt dużą prędkość, jak i skutki nierozsądnej jazdy.

To nagranie z wideorejestratora jest niezwykle sugestywne. Kamerka w samochodzie rosyjskiego kierowcy została umieszczona tak, że na poniższym wideo naprawdę czuć prędkość, a w momencie uderzenia aż trudno się nie skrzywić. Taki obraz naprawdę wyraża więcej niż tysiąc słów, ale jak doszło do tego wypadku?

SprawdźTakiego bałaganu narobił pijak! Ponad 3 promile alkoholu w organizmie!

Mówiąc krótko, winę ponosi kierowca auta, który pędził na złamanie karku i ścigał się z Porsche Cayenne po drodze szybkiego ruchu. Wiele pasów i gęsto rozlokowane zjazdy sprawiły, że warunki do szybkiej jazdy były wyjątkowo złe. Ponadto, na drodze panował spory ruch, a to w połączeniu z brakiem wyobraźni szybko skończyło się fatalnie.

Kierowca auta z wideorejestratorem stracił panowanie nad samochodem po tym jak mocno zahamował, a jego auto wpadło w nadsterowny poślizg. Przednie koła zostały zablokowane w wyniku hamowania, a układ kontroli trakcji był niesprawny, lub nie było go wcale. Samochód uderzył w barierę energochłonną, a zapis nagrania urywa się pół sekundy po tym zderzeniu. 

Zobacz WIDEO:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze