Pomagasz w walce z koronawirusem - pojedziesz za darmo. Panek CarSharing rusza z akcją dla wolontariuszy

2020-03-26 16:32 Maciej Lubczyński
Panek Carshareing
Autor: materiały prasowe Panek Carshareing

Chcesz pomóc innym w walce z koronawirusem? Panek CarSharing nagrodzi Cię darmowymi przejazdami. Dla każdego, kto zdecyduje się wyjść z domu, by np. zrobić zakupy dla starszej lub chorej osoby, operator car sharingu przygotował bonus w wysokości 70 zł do wykorzystania w usłudze.

Panek CarSharing dołącza do walki z epidemią koronawirusa - tym razem operator rusza z akcją, która nagrodzi wolontariuszy w ich codziennych zadaniach. Co oznacza w tym przypadku określenie "wolontariusz"? Nie chodzi o wolontariat w organizacji, a raczej zwykłą, sąsiedzką lub rodzinną pomoc. Panek oferuje bonus w wysokości 70 zł do wykorzystania w usłudze. Co zrobić, by go zdobyć?

SprawdźTego się nie spodziewaliśmy. Do oferty Panek CarSharing dołączy klasyczna Corvette C3

Akcja jest skierowana do osób spoza grupy ryzyka, dla których wyjście poza dom i kontakt z innymi ludźmi ma mniejsze szanse skończyć się ciężką, a nawet śmiertelną chorobą. Gratyfikacja od operatora car-sharingu przewidziana jest dla tych, którzy nagrają, a następnie publicznie udostępnią na Facebooku lub Instagramie film, obrazujący jak pomagają innym uchronić się przed koronawirusem.

Darmowe przejazdy Panek CarSharing dla wolontariuszy
Autor: Panek CS Darmowe przejazdy Panek CarSharing dla wolontariuszy

70 zł do wykorzystania w usłudze trafi więc do tych, którzy np. zrobią zakupy dla starszej sąsiadki, lub pojadą do apteki po leki dla chorego. Tacy "wolontariusze" po weryfikacji przez zespół Panek CarSharing otrzymają bonus 30 zł na pierwszy przejazd i po 20 zł na drugi i trzeci przejazd.

Firma przypomina jednocześnie, by wyjścia z domu ograniczyć do niezbędnego minimum. Jeśli opuszczenie naszego mieszkania jest dla nas ryzykowne, zdecydowanie nie powinniśmy opuszczać lokum bez wyraźnej potrzeby.

Najnowsze