Popek Monster wystrzelił jak z procy! Ta fura odebrała mu mowę

2021-09-28 11:41

Popek Monster kocha muzykę i sport oraz uwielbia szybkie i głośne samochody. Od kiedy raper zerwał z używkami, emocji coraz częściej szuka w nietuzinkowych furach. Artysta jeździł już różnymi maszynami, ale w żadnej nie przeżył czegoś takiego! Jazdę niemieckim coupe porównał do lotu rakietą. Przyspieszenie odebrało mu mowę - potrafił tylko siarczyście kląć! O jakiej furze mowa?

Popek Monster przeżył już w swoim życiu bardzo wiele, a mimo to ciągle coś go zaskakuje. Największe wrażenie robią na nim ostatnio nietuzinkowe fury, które często zmienia i pokazuje swoim fanom. Po kilku szybkich Mercedesach i rasowych Audi, przyszła pora na supersportową rakietę. Raper w ramach współpracy dostał od wrocławskiej wypożyczalni sportowych samochodów flagowy model spod znaku czterech pierścieni. Przyspieszenie 2-drzwiowego coupe z Ingolstadt zrobiło na Popku ogromne wrażenie, co potwierdza fakt, że po wciśnięciu gazu do dechy odebrało mu dech w piersiach. Jedyne co zdołał z siebie wydobyć, to mocne przekleństwa. Pierwszą, szybką przejażdżkę uwiecznił w internecie.

Samochód, który odebrał mowę artyście to rzecz jasna najszybszy samochód z rodziny Audi. Model R8 V10, jak sama nazwa wskazuje, napędza umieszczony centralnie, wolnossący silnik V10 o pojemności 5,2-litra, generujący moc 570 KM (+50 KM z pakietem Performance) i 580 Nm. Ogromny moment obrotowy jest przekazywany na wszystkie cztery koła (quattro) za pośrednictwem 7-biegowej przekładni S-Tronic, co pozwala wystrzelić do pierwszej "setki" w 3,1 sekundy i osiągnąć prędkość maksymalną 331 km/h. Choć bak paliwa ma ponad 80 litrów pojemności, przy ostrej jeździe pełny zbiornik może wystarczyć na niecałe 300 kilometrów.

Cena topowej odmiany tego modelu startuje od 973 400 zł, co oznacza, że po dorzuceniu kilku dodatków można szybko przekroczyć barierę 1 mln złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE