Luksusowe Porsche zmiotło Renault! STRASZNY wypadek na trasie Legnica-Kunice - WIDEO

2021-03-02 10:09 Rafał Mądry
Rozbite Porsche Panamera
Autor: LCAPortal / YouTube Rozbite Porsche Panamera

W poniedziałek 1 marca na drodze krajowej numer 94, na granicy Legnicy z gminą Kunice, doszło do niebezpiecznego zderzenia dwóch pojazdów - Porsche Panamera i Renault Megane. W wypadku jedna osoba została poszkodowana i trafiła do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy.

W województwie dolnośląskim, na moście biegnącym nad rzeką Wierzbiak, zlokalizowanym w ciągu drogi krajowej numer 94, doszło 1 marca około południa do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Luksusowe Porsche Panamera poruszające się ulicą Wrocławską w kierunku Kunic, uderzyło w Renault Megane. Osoba jadąca francuskim kombi odniosła obrażenia. Służby medyczne po pojawieniu się na miejscu wypadku przetransportowały poszkodowaną osobę do legnickiego szpitala. Kierowcą odpowiedzialnym za spowodowanie wypadku jest prawdopodobnie 36-latek jadący Porsche. Przyczyny i okoliczności tego zderzenia pojazdów wyjaśnia policja.

Testowaliśmy: Porsche Panamera Turbo Sport Turismo 4.0 V8 550 KM pakiet Chrono Sport: bezcenna perfekcja

Porsche Panamera to samochód łączący osiągi, jakich można oczekiwać od wozu sportowego, z luksusem i wszechstronnością limuzyny. Takie auto jest napakowane wyposażeniem podnoszącym komfort i bezpieczeństwo. Model ten jest produkowany od 2009 roku i obecnie powstaje w formie drugiej generacji po liftingu. Auto w całości powstaje w fabryce Porsche w Lipsku, występuje w dwóch odmianach nadwozia oraz kilku wersjach silnikowych. Panamera rozbita na drodze Legnica-Kunice to model pierwszej generacji. Za takie używane auto z pierwszych lat produkcji trzeba zapłacić około 100 tys. zł.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze