Potężny wypadek między Chałupami a Władysławowem. Zablokowane tory kolejowe, auto wyrzucone poza drogę

Wypadek drogowy - zdj. ilustracyjne
Autor: Pixabay Seria wypadków na Warmii i Mazurach. Jedna osoba nie żyje. Deszcz i wiatr utrudniają bezpieczną jazdę.

Do paskudnego wypadku doszło w sobotę 31 października na półwyspie helskim. Jak podaje Dziennik Bałtycki, między Chałupami a Władysławowem czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Siła uderzenia wyrzuciła jeden z pojazdów na tory kolejowe.

Chwilę przed godziną 17, na drodze krajowej nr 216 doszło do paskudnego wypadku. Czołowe zderzenie dwóch samochodów między Chałupami a Władysławowem doprowadziło do utrudnień w ruchu. Jeden z samochodów wylądował na torach kolejowych, które również są zablokowane.

SprawdźWódka w uchwycie na napoje i jazda zygzakiem. Bezczelnego kierowcę czeka sroga kara

O wypadku informuje Dziennik Bałtycki, powołując się na informacje od czytelników. Jak czytamy w artykule na stronie, ruch na linii Hel-Gdynia został wstrzymany. Uderzenie było tak silne, że jeden z samochodów wylądował na torach, blokując je całkowicie. Ponadto, są również utrudnienia w ruchu samochodowym.

Jak podaje Dziennik Bałtycki, w wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba, a na miejscu interweniowały aż trzy zastępy straży pożarnej. Pogotowie ratunkowe udzieliło uczestnikom zdarzenia pomocy na miejscu.

Najnowsze