Przebili bariery i wylądowali w rowie. Tragiczny finał nocnej przejażdzki

2021-08-02 15:58
Policja
Autor: Policja Monika wciąż nie daje znaku życia. Przeraźliwy apel syna. "Mamo wróć!"

Policjanci z Lubaczowa pracowali na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło wieczorem 31 lipca w miejscowości Ruda Różaniecka (woj. podkarpackie). Według wstępnej analizy kierujący Peugeotem 63-latek łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Mężczyzna zginął na miejscu, pasażerka trafiła do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Ruda Różaniecka (woj. podkarpackie), dyżurny z Lubaczowa otrzymał w sobotę po godz. 20.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Peugeotem mężczyzna na łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał z drogi, wyłamał barierki zabezpieczające i wpadł do rowu.

Mimo podjętej reanimacji, życia 63-latka nie udało się uratować. Samochodem podróżowała także 49-letnia pasażerka, która w wyniku wypadku odniosła poważne obrażenia.

Policjanci pracujący na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 

Policjanci pracujący na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Pracujący na miejscu funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE