Zygzak McQueen przyłapany podczas przeprowadzki. Wiózł kanapę na dachu Corvette C7 Stingray - WIDEO

2019-09-19 11:29 Jan Guss-Gasiński
Przeprowadzka w sportowym stylu. Wiózł kanapę na dachu Corvette C7 Stingray
Autor: Instagram/dropout_c7 Przeprowadzka w sportowym stylu. Wiózł kanapę na dachu Corvette C7 Stingray

Mówi się, że w samochodzie nie można mieszkać, natomiast domem nie można podróżować. Wszystko to się zgadza, ale ten właściciel sportowego Corvette C7 Stingray ma zupełnie inne zdanie i umie połączyć przyjemne z pożytecznym. Tak wygląda przeprowadzka w sportowym stylu!

Nagranie, na którym obklejony Chevrolet Corvette C7 Stingray przewozi na dachu kanapę, po raz pierwszy wylądowało na stronie Reddit, a chwilę później rozeszło się po całym internecie. Autorem nagrania jest niejaki "dropout_c7", który na portalu społecznościowym Instagram nieustanie chwali się, do czego jest zdolny jego samochód. Tym razem padło na przeprowadzkę, z czym auto poradziło sobie bez większego problemu.

Sprawdź: Kompletnie goła kobieta eksponowała swoje atuty na dachu Ferrari. Wszystko jest na WIDEO

Zanim jednak kanapa wylądowała na dachu auta, konieczne był jego demontaż, aby go za bardzo nie uszkodzić. Jakby nie było, kierowca najwidoczniej nie przejmował się tym, co może się stać z kanapą podczas transportu, ponieważ w żaden sposób jej nie zabezpieczył przed upadkiem na jezdnię, czy zsunięciem się na tylną szybę.

Zobacz: Uprawiali seks w Tesli, a auto jechało w trybie autonomicznym. Zrobili z tego porno wideo!

Widok zdecydowanie godny uwagi i podziwu dla autora pomysłu, bo kto powiedział, że sportowe samochody nie mogą być praktyczne? Zobaczcie, jak to wyglądało!

Najnowsze