Przerażająca scena! Wielokrotne dachowanie, z auta została miazga - WIDEO

2021-05-05 11:26
Wielokrotne dachowanie, z auta została miazga
Autor: Semi Truck Dash Cam Crash Footage / YouTube Wielokrotne dachowanie, z auta została miazga

Nieprzemyślany manewr wyprzedzania, duża prędkość i zdradliwy napęd na tylną oś. Kierowa sportowego Nissana 350Z zdecydowanie przesadził na drodze, stracił panowanie nad maszyną i doprowadził do przerażającego wypadku. Wielokrotne dachowanie zarejestrował kierowca tira, który natychmiast się zatrzymał i pospieszył z pomocą.

Na jednej z amerykańskich autostrad doszło 29 kwietnia 2021 roku do strasznie wyglądającego wypadku. Tira jadącego z prędkością 105 km/h w miejscu zwężenia do jednego pasa ruchu wyprzedził sportowy Nissan 350Z. Kierowca wcisnął się na siłę i tuż po minięciu ciężarówki stracił panowanie nad wozem i doszło niekontrolowanym poślizgu. Białe coupe z impetem wpadło na pobocze, odbiło się od skarpy i wirując ponownie powróciło na jezdnię, zatrzymując się na koniec po przeciwnej stronie drogi. Samochód został okrutnie roztrzaskany.

Przeczytaj również: 17-latka zginęła w majówkę. Kolega roztrzaskał auto na drzewie

Najciekawszy w całym tym zdarzeniu jest fakt, że dwie osoby podróżujące Nissanem przeżyły ten wypadek. Okazuje się, że mężczyźni nie doznali żadnych kontuzji i tylko trochę się poobijali. Kierowca - George Monsibais - na swoim facebooku pokazał zdjęcia rozwalonego Nissana dodając wpis: „Nie dziś szatanie, jeszcze nie dziś. Będziesz musiał trochę dłużej poczekać, żeby mnie dopaść. Dachowałem około 3-4 razy. Właśnie zostaliśmy zwolnieni. Marty i ja jesteśmy cali. Prześwietlenia niczego nie wykazały. Jesteśmy trochę poobijani”.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE