Przerażający karambol w Adamówce! Sprawca zdarzenia nie miał uprawnień do kierowania pojazdami - WIDEO

2020-05-23 5:09 Jan Guss-Gasiński
Przerażający karambol w Adamówce! Sprawca zdarzenia nie miał uprawnień do kierowania pojazdami
Autor: Youtube/StopCham Przerażający karambol w Adamówce! Sprawca zdarzenia nie miał uprawnień do kierowania pojazdami

Podkarpaccy policjanci wyjaśniają okoliczności przerażającego karambolu, do którego doszło 22 maja w miejscowości Adamówka (woj. podkarpackie). W wyniku odniesionych obrażeń, do szpitala trafiły dwie osoby. Z ustaleń mundurowych wynika, że 18-letni sprawca zdarzenia nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Do strasznego w skutkach wypadku drogowego doszło w piątek 22 maja po godz. 18.00 w miejscowości Adamówka. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem osobowym Ford Galaxy, 18-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, nie zastosował się do znaku STOP, w wyniku czego wjechał rozpędzony na skrzyżowanie i doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym, a następnie uderzył w dostawczaka.

Sprawdź: Rozwalił BMW i zwiał piechotą. Podstawę do ucieczki miał solidną

Siła uderzenia była tak duża, że z osobówki wypadł silnik, a sam samochód obrócił się o 360 stopni. To jednak nie koniec, ponieważ kiedy Ford znalazł się na drugiej stronie jezdni, otarł się jeszcze o inną osobówkę.

Zobacz: Śmiertelny wypadek motocyklisty na skrzyżowaniu. Kto ponosi winę w tej sytuacji?

Podczas prowadzenia dalszych czynności mundurowi, który pracowali na miejscu zdarzenia ustalili, że sprawca zdarzenia nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. W wyniku odniesionych obrażeń zarówno kierowca Forda, jak i jego pasażer, trafili do szpitala. Moment wypadku uchwycił wideorejestrator jednego ze świadków.

Przerażający karambol w Adamówce! Sprawca zdarzenia nie miał uprawnień do kierowania pojazdami

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze