Przerażający wypadek uchwycony przez kamerę! Nieobecny kierowca uderzył w słup i dachował - WIDEO

Przerażający wypadek uchwycony przez kamerę! Nieobecny kierowca uderzył w słup i dachował - WIDEO
Autor: Youtube/Christante Przerażający wypadek uchwycony przez kamerę! Nieobecny kierowca uderzył w słup i dachował - WIDEO

Do przerażającego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Johnston w Stanach Zjednoczonych. Kierujący samochodem marki Dodge Neon w pewnej chwil zaczął zbaczać z drogi, aż w końcu uderzył w słup i dachował. Całą sytuację uchwycił wideorejestrator.

Wszystko zaczęło się normalnie, ale już po kilku sekundach Dodge Neon płynnie zmienia pas ruchu z lewego na prawy bez użycia kierunkowskazu. Gdy autor nagrania zbliżył się do podejrzanego auta, sedan na dobre opuszcza asfalt i uderza w słup, co poprowadziło go do dachowania.

Sprawdź: Niebezpieczny, niesprawny i za ciężki transport zatrzymany przez ITD. Przewoźnika czekają surowe konsekwencje

Świadek zdarzenia zareagował bez zastanowienia i w miarę możliwości odbił w lewą stronę, unikając zderzenia z rozbitym autem. Na całe szczęście w tej jednej chwili nikt nie poruszał się z przeciwka. Jak czytamy w opisie, nieobecny kierowca Neona był w wielkim szoku, ale myślał przytomnie.

Zobacz: Tragiczny wypadek w Woli Więcławskiej. Starsze małżeństwo uderzyło w betonowy przepust. Nie żyje 76-letnia pasażerka

Samo nagranie nie odpowiada na pytanie, jak do tego doszło, jednak można się domyślać. W większości przypadków zjechanie z jezdni jest spowodowane korzystaniem z telefonu lub nawigacji, czy też krótką drzemką. Na całe szczęście w tym konkretnym przypadku nikomu nic się nie stało, a kierowca na pewno będzie miał sporą nauczkę.

 

Najnowsze